Reklama

Ampfutbol Widzew Łódź trenował ze sztabem reprezentacji Polski

Autor:
Piotr Mika / ampfutbolpolska.pl
2019-12-01 16:24 Aktualizacja: 2019-12-02

Choć wszystkie oczy zwrócone są na pierwszą drużynę piłkarskiego Widzewa, nie oznacza to, że w innych sekcjach nie dzieje się nic ciekawego. W weekend 30 listopada – 1 grudnia ampfutbolowa drużyna Widzewa brała udział w treningu zorganizowanym przez reprezentację Polski.

Zdjęcie ilustracyjne (Fot. Domena Publiczna CC0) Zdjęcie ilustracyjne (Fot. Domena Publiczna CC0)

Amp Futbol Polska zorganizowało weekendowe zgrupowanie dla nowych zawodników, chcących rozpocząć swoją przygodę z Amp Futbolem. Wśród zaproszonych znaleźli się zawodnicy Widzewa Łódź, który na początku września zaczął tworzyć swoją sekcję tej odmiany piłki nożnej.

Jak widzimy, projekt zapoczątkowany przez Rafała Pierzchalskiego oraz Macieja Stoczkiewicza, rozwija się, czego świadectwem są kolejne treningi oraz wzięcie udziału we wspomnianym zgrupowaniu zorganizowanym przez reprezentację Polski. Rozpoczęło się ono od odprawy, później zaś zawodnicy rozpoczęli treningi na boisku, które odbywały się zarówno w sobotę jak i niedzielę.

Dla przygotowującego się do swojego pierwszego sezonu w Ekstraklasie (ruszającego prawdopodobnie na wiosnę 2020 roku) Widzewa takie zgrupowanie z pewnością będzie miało dużą wartość.

Polecamy: Druga z rzędu porażka Grot Budowlanych Łódź
Reklama
Sonda
Wybierz sportowe wydarzenie roku 2019!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
Oddanych głosów:
4052
Reklama
Reklama
0.21188592910767