Reklama

Łódź to styl życia, a Diasfera to ikona tego stylu. Nad inwestycją zawisła wiecha [WIDEO]

Autor:
M.B.
2020-01-12 14:56

W czwartek, 9 stycznia odbyła się uroczystość zwieszenia wiechy na budynku Diasfery Łódzkiej. Wśród zaproszonych gości znalazła się m.in. prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. 

Wizualizacja Diasfery Łódzkiej (fot. mat. prasowe) Wizualizacja Diasfery Łódzkiej (fot. mat. prasowe)

Diasfera Łódzka to inwestycja realizowana przez firmę Duda Development. Nad budowlą właśnie zawisła wiecha, która oznajmia, że projekt osiągnął swoją docelową wysokość. Przed ekipą budowlaną generalnego wykonawcy, firmy FB Antczak, dalsza praca nad wykończeniem budynku. Docelowo, po ukończeniu całej inwestycji, Diasfera zaoferuje swoim klientom 500 mieszkań. To jedna z większym inwestycji mieszkaniowych w Łodzi. Nie może zatem dziwić fakt, że na uroczystości zawieszenia wiechy pojawili się przedstawiciele władz miasta.

Obecna na wydarzeniu prezydent Łodzi Hanna Zdanowska podkreślała, że jest niezwykle dumna, że ta część Łodzi, między ulicami Targową i Kilińskiego, będzie mogła cieszyć oczy tak niezwykłym projektem. Na uroczystości obecni byli także przedstawiciele łódzkiego Biura Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej, prezes zarządu Fundacji Urban Forms oraz przedstawiciele Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, a także przedstawiciele i przedstawicielki lokalnych i ogólnopolskich mediów.

Podczas części oficjalnej dziękowano nie tylko inwestorowi, projektantom, ale także firmie wykonującej projekt. Prezes Duda Development, Maciej Duda nie krył zadowolenia z postępu prac. W rozmowie z naszym portalem uchylił także rąbka tajemnicy, co do planów kolejnych inwestycji w Łodzi.

Reklama
Sonda
Wybierz sportowe wydarzenie roku 2019!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
Oddanych głosów:
4010
Reklama
Reklama
0.23548913002014