Reklama

Posmakuj burgunda w trybie sport lub eco. Nowy Nissan Juke wkracza na arenę [WIDEO]

Autor:
Tomasz Talaga / Piotr Romanowski
2020-01-09 21:55

Ma głęboki, niepowtarzalny smak, niczym burgund z najlepszego rocznika. Dla jednych dynamit pod stopą, dla innych bezpieczeństwo i komfort. Z miękką czarną konserwatywną alcantarą lub ostrym pomarańczem witamin i młodzieńczej fantazji. Teraz możesz wymyślić swojego, indywidualnego Juke’a.

Nowy Nissan Juke w kolorze burgunda (fot. Piotr Romanowski) Nowy Nissan Juke w kolorze burgunda (fot. Piotr Romanowski)

Kilka tygodni temu prezentowaliśmy zjawiskowy, biało-czarny egzemplarz nowej generacji Juke’a. Teraz mieliśmy okazję przetestować podczas jazdy egzemplarz nie mniej ekscytujący, ale o zupełnie innym wyglądzie. Jedziemy po Łodzi nowym Nissanem Juke, w którym rozmawiamy z Markiem - naszym niezastąpionym przewodnikiem po motoryzacji, ekspertem i szefem sprzedaży w salonie Nissan Rzgów Emil Frey.

Polecamy: Przyczajony tygrys pręży się do skoku. Nowy Juke pokazuje charakter [WIDEO | FOTO]

Podczas rozmowy dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy, które wydają się znacznie bardziej intrygujące niż suche dane techniczne. Działają bowiem na wyobraźnię i pomagają nam zwizualizować siebie za sterami tego nietuzinkowego auta. Aby jednak nie przedłużać, zapraszamy na przejażdżkę i potem, co prawdopodobnie nieuniknione, na jazdę próbną...

Reklama
Sonda
Wybierz sportowe wydarzenie roku 2019!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
Oddanych głosów:
4011
Reklama
Reklama
0.40980982780457