Reklama

Biznes odpowiedzialny za planetę. Biznes Caffe #20 [WIDEO]

Autor:
Redakcja
2019-08-21 15:41 Aktualizacja: 2019-08-24

Dziś ekologia stawia wymagania wszystkim grupom społecznym i zawodowym, a najwięcej oczekuje się od tych, którzy mają w obrocie pieniądze. Warto więc podyskutować, jak i ile inwestować w ekologię, i dlaczego na biznesie spoczywa szczególna odpowiedzialność.

Mariola Zięba, właścicielka firmy P.P.H. MAWI, jeszcze na początku lat 90-tych minionego stulecia stosowała rozwiązania ekologiczne wyprzedzające epokę. / fot. Redakcja Mariola Zięba, właścicielka firmy P.P.H. MAWI, jeszcze na początku lat 90-tych minionego stulecia stosowała rozwiązania ekologiczne wyprzedzające epokę. / fot. Redakcja

Rozmawiamy zatem o ekologii i biznesie najpierw teoretycznie, choć i w pierwszej, eksperckiej części, nie brak porad praktycznych. Naszym gościem eksperckim jest bowiem naukowiec-praktyk z doświadczeniem współpracy świata nauki i biznesu.

Drugim, typowo biznesowym gościem jest postać niezwykle ciekawa choćby dlatego, że jeszcze na początku lat 90-tych minionego stulecia stosowała rozwiązania ekologiczne wyprzedzające epokę. Dziś z powodzeniem stosuje pomysły pro eko w małym biznesie rodzinnym.

Reklama
Reklama
Reklama