Reklama

Łodzianin, który konkuruje z Elonem Muskiem. Inteligentne technologie i człowiek #14 [WIDEO]

Autor:
Dominika Kaczorowska-Spychalska / Tomasz Talaga
2019-12-07 17:57

Inteligentne technologie w naturalny sposób stają się częścią naszego życia. Za ich pośrednictwem możemy zamówić kolację, opłacić parkomat czy wezwać taksówkę. Ale inteligentne technologie to także ludzie, którzy za nimi stoją i którzy mają wielką odwagę, by zamieniać własne marzenia w sukces.

Lech Kaniuk (fot. redakcja) Lech Kaniuk (fot. redakcja)

Co decyduje o popularności dostępnych na rynku aplikacji? Czy w technologiach cyfrowych liczy się jedynie innowacyjny pomysł? Kiedy SunRoof zrewolucjonizuje branżę energetyczną? Czy naprawdę można konkurować z Elonem Muskiem?

Rozmawiać o tym będą w kolejnym odcinku programu „Inteligentne technologie i człowiek: Dominika Kaczorowska-Spychalska - Dyrektor Centrum Mikser Inteligentnych Technologii CMIT na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Od kilku lat zafascynowana technologią cyfrową i jej wpływem na człowieka, co stanowi przedmiot jej badań i publikacji naukowych. Sztuczna Inteligencja jest przecież kobietą...

Tomasz Talaga - człowiek z pomysłem i dziennikarską pasją. Jako lokalny patriota chce rozmawiać o wszystkim, co czyni Łódź i jej okolice znanym i cenionym centrum technologicznym.

Gościem specjalnym tego odcinka jest Lech Kaniuk, seryjny przedsiębiorca, ekspert od innowacji i skalowania biznesu.

A czy Ty masz odwagę realizować swoje marzenia biznesowe?

Reklama
Sonda
Wybierz sportowe wydarzenie roku 2019!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
Oddanych głosów:
3967
Reklama
Reklama
0.17315697669983