Trwają IX Targi Ciekawej Książki [ZDJĘCIA]

Autor:
Marcin Kluczyński
2019-11-22 15:22

Prawdziwa gratka dla miłośników dobrej literatury ma miejsce w łódzkiej hali EXPO, gdzie od 22 do 24 listopada trwają Targi Ciekawej Książki. „Tak pisać, by słowom było ciasno, a myślom przestronnie” - to hasło przewodnie tegorocznej imprezy.

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie literatury prezentowanej na IX Targach Ciekawej Książki w Hali Expo-Łódź. / Fot. Piotr Romanowski, TuŁódź.pl Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie literatury prezentowanej na IX Targach Ciekawej Książki w Hali Expo-Łódź. / Fot. Piotr Romanowski, TuŁódź.pl

Targi Ciekawej Książki to nie tylko promocja dobrej literatury, ale także przestrzeń wymiany myśli, okazja do spotkań z autorami i osobowościami kultury. Wydarzenie jest też okazją do nabycia w promocyjnych cenach nowości wydawniczych.

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie książkowej wiodących wydawnictw, hurtowni książek i księgarni, a także antykwariatów, instytucji kulturalnych i stowarzyszeń, których działalność jest związana z rynkiem książki.

Organizatorzy zadbali również o wiele wydarzeń towarzyszących targom książki, jak: zajęcia dla fanów gier planszowych, warsztaty „Książkowe cuda-book folding” dla dzieci, prezentacja pt. „Nieoczywista Łódź filmowa”, czy akcja wymiany książek w strefie bookcrossingu.

Polecamy: Co na Targach Ciekawej Książki?

Bilet jednorazowy na Targi Ciekawej Książki kosztuje 5 zł, natomiast dla dzieci do 10. roku życia wstęp jest bezpłatny. W cenie biletu będzie możliwość zwiedzenia Targów Gier Planszowych i Kreatywnej Zabawy. Szczegóły dotyczące wydarzenia są dostępnie na stronie: www.salonciekawejksiazki.pl.

Dodatkowe informacje:

  • Miejsce: Hala Expo–Łódź, al. Politechniki 4
    Godziny zwiedzania:
    22.XI. - od 10:00 do 18:00
    23.XI. - od 10:00 do 18:00
    24.XI. - od 10:00 do 16:00

Strona interetowa: targi.lodz.pl/targi/350-ix-targi-ciekawej-ksiazki/informacje
Program Targów: tutaj
Autorzy: strefa autora
Katalog wystawców: tutaj

0.19263482093811