Reklama

Kiedy tropiki będą dostępne? Otwarcie już wkrótce [ZDJĘCIA]

Autor:
Redakcja
2020-01-11 08:18

Łodzianie kochają tropiki i już nie mogą doczekać się otwarcia największego w Europie parku wodnego. Suntago Park of Poland nadal jednak jest nieczynny, a jego otwarcie przesuwa się od zeszłego roku. Kiedy wreszcie będziemy mogli zażywać tropikalnych przyjemności?

Wizualizacja Suntago Park of Poland (fot. YouTube) Wizualizacja Suntago Park of Poland (fot. YouTube)

Ogromna inwestycja pod Mszczonowem (40 km od Warszawy, 90 km od Łodzi) miała być otwarta w drugiej połowie 2019 roku. Datę otwarcia przesuwano, ostatnie informacje mówiły o 15 stycznia, jednak i ta data nie zostanie dotrzymana. Inwestor, Global City Holdings, musi jeszcze pozyskać odbiory budowlane, zrekrutować brakujących pracowników oraz dopiąć wszystko na ostatni guzik przed wielkim otwarciem, które nastąpi... No właśnie, które nastąpi niebawem. Nikt jednak ze strony inwestora nie podaje na razie oficjalnej daty otwarcia. Ze stanu prac i zaawansowania procedur możemy przypuszczać, że będzie to koniec zimy lub początek wiosny tego roku.

ZOBACZ: Dziesięć największych aquaparków w Polsce [WIDEO]

Tymczasem wypada korzystać z dostępnych obiektów, w tym także aquaparki Fala, flagowego obiektu dla naszego miasta. Obecnie, jedynie czego brakuje naszej rodzimej pływalni, to tylko piękne, rozłożyste palmy. Tu jednak jest także rozwiązanie. Przepiękne rozłożyste palmy znajdziemy w... łódzkiej palmiarni, gdzie przez cały rok można, przy dobrej kawie, cieszyć oczy ożywczą zielenią tropików.

Reklama
Sonda
Wybierz sportowe wydarzenie roku 2019!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
Oddanych głosów:
4011
Reklama
Reklama
0.17960381507874