Klimatyczna miejscówka w Łodzi odkryta na nowo. Dobra na randkę pod palmami [ZDJĘCIA]

Autor:
Tomasz Talaga / mat. organizatora
2019-07-05 12:44
Kawiarnia Palmiarnia11.jpeg

Właśnie odkryliśmy bardzo klimatyczne miejsce, znane z wcześniejszej działalności, teraz jednak, od kilku tygodni, otwarte na nowo. Doskonałe na spotkania towarzyskie lub rozmowy face to face. Kawiarnia z palmami w tle. 

Kawiarnia Palmiarnia, to wymarzone miejsce do codziennego odpoczynku w otoczeniu przyrody, z bajecznym widokiem na park oraz egzotyczną roślinność oranżerii. Odpoczynek w ogródku Kawiarni, pod pięknym zielonymi drzewami, przy śpiewie ptaków i wszędobylskich wiewiórek sprawia wrażenie oderwania się od wielkomiejskiego zgiełku. 

To, co urzeka w tym miejscu, to niesamowicie orzeźwiająca energia wszechobecnej zieleni. Sama wizyta pod palmami, a w zasadzie na wysokości ogromnych palmowych liści sprawia, że człowiek czuje się bardziej rześki, zmotywowany i chętny do rozmowy. Przy tradycyjnym espresso lub innym szlachetnym napoju kofeinowym można szybko podładować akumulatory. Także wyciskane soki dają niezbędny zastrzyk witaminy.

Jak to w porządnej kawiarni, znajdzie się też coś dla łasuchów.  Gofry wytrawne czy tradycyjnie  słodkie, popite filiżanką aromatycznych ziół, przeróżne ciasta i ciastka na pewno uraczą niejedno podniebienie. Można tu również spotkać się z rodziną czy przyjaciółmi na śniadaniu piknikowym. Kawiarnia zapewnia kosz pełen smakowitości oraz koce tak, aby goście mogli spożyć śniadanie na zielonej trawie. Organizowane są również przyjęcia okolicznościowe w niepowtarzalnym klimacie.

0.13315296173096