Reklama

Bezpłatne warsztaty w AOIA

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Bezpłatne warsztaty w AOIA - Zdjęcie główne

„Męskie Poruszenie” | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi rozpoczął realizację projektu "Ruch kreuje przyszłość", który będzie realizowany do grudnia 2022. To interdyscyplinarny projekt edukacyjny z pogranicza socjologii, antropologii i sztuki. AOIA kreować będzie m.in. poprzez: warsztaty twórcze, pokazy spektakli z zakresu teatru ruchu, dyskusyjny klub niepokornych i poszukujących, wykłady popularnonaukowe i dyskusje.

AOIA zaprasza w najbliższym czasie na następujące wydarzenia:

  • 10.06.2022 o godz. 18:00-21:00 MĘSKIE PORUSZENIE - bezpłatny WARSZTAT RUCHOWY DLA MĘŻCZYZN.

„Męskie Poruszenie” – to warsztat ruchowy oparty na formule kręgu. To czas i miejsce spotkania dla Mężczyzn gotowych, by kroczyć w prawdzie tego kim jestem i z odwagą chcieć dowiedzieć się o sobie więcej. Poprzez żywe, świadome ciało i uważny umysł, w ruchu zintegrowanym z oddechem – przyjrzymy się temu co w męskim kręgu ważne jest dla nas w chwili obecnej.

  • 11.06.2022 o godz. 11:00-14:00 ARCHITEKTURA CIAŁA W PRZESTZRENI RELACJI - bezpłatny WARSZTAT RUCHOWY DLA DOROSŁYCH.

„Architektura ciała w przestrzeni relacji” (warsztat ruchowy) - to propozycja praktyki codzienności. Na warsztacie poruszana będzie kwintesencja I_GO_SYSTEM, autorskiego programu opartego na doświadczeniach wynikających ze sztuk walki, kontakt improwizacji, ashtanga yogi oraz działań scenicznych. Poprzez żywe, świadome ciało i uważny umysł - poszukiwane będą sposoby definiowania osobistego systemu możliwości ciała w ruchu.

"Architektura Ciała"

"Architektura Ciała w Przestrzeni"

"Architektura Ciała w Przestrzeni Relacji"

Oba warsztaty poprowadzi Michał Ratajski - performer, pedagog, tancerz, choreograf. Założyciel Teatru Tańca i Fundacji KIJO. Pomysłodawca i organizator FRU Festiwalu (Polski Festiwal Kontakt Improwizacji) w Łodzi. Twórca I_GO_SYSTEM (Practise Proposals). Wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi. Kurator Sceny Tańca AOIA. Laureat kilku nagród. Na co dzień związany z Łodzią. Tworząc ruch sceniczny współpracuje z teatrami w Polsce. Producent, reżyser i choreograf spektakli oraz video tańca.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy