Reklama

Reklama

Piknik rodzinny w Przedszkolu Miejskim nr 99 w Łodzi. To była zabawa na 102 [zdjęcia]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach Zawody sportowe, malowanie twarzy, tatuaże wodne, grill, ale najważniejsze wspólne spędzenie czasu - w Przedszkolu Miejskim nr 99 w Łodzi zorganizowano piknik rodzinny. Portal TuŁódź towarzyszył przedszkolakom i ich rodzinom ze swoim obiektywem i ufundował fanty do loterii. Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia.

Piknik rodzinny w PM nr 99 w Śródmieściu w Łodzi

To już tradycja w Przedszkolu Miejskim nr 99 w Łodzi - piknik rodzinny. Niestety pandemia koronawirusa spowodowała, że przez dwa lata impreza się nie odbywała. Piątkowy piknik stanowił świetną okazję do wspólnej zabawy i integracji.

- Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa zmieniliśmy formułę imprezy. W tym roku piknik połączyliśmy z dniem otwartym dla rodziców dzieci, które przyjdą do nas od września. Rodzice mogli zobaczyć, w jakich warunkach przebywać będą ich pociechy, a także porozmawiać z nauczycielami - mówi Krystyna Osak, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 99 przy ul. Sienkiewicza w Łodzi.

Pogoda dopisała, a maluchy nie kryły radości z tego, że mają w jednym miejscu rodziców, rodzeństwo i przyjaciół z przedszkola. Przedszkole, dzięki funduszom z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Łodzi, zapewniło takie atrakcje, jak: malowanie twarzy, wodne tatuaże, zawody sportowe, zabawy ruchowe, kiełbaski z grilla, pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem małosolnym, napoje. Zorganizowano także wielką loterię fantową. Portal TuŁódź przygotował specjalne paczki na ten cel. Mamy z kolei upiekły ciasta. W obsługę pikniku zaangażowany był cały personel przedszkola.

PM nr 99 w Łodzi: Świetna zabawa i ważny cel

Środki uzyskane z loterii i sprzedaży ciast pomogą w zakupie nowe sprzętu dla dzieci do ogrodu przedszkolnego.

- Część środków na ten cel mieliśmy już przed piknikiem. Chcemy zakupić kuchnię błotną, która zostanie zainstalowana na terenie przed przedszkolem - dodaje dyrektor Osak. - Dzięki nowemu urządzeniu dzieci będą mogły przeprowadzać różne ciekawe eksperymenty na świeżym powietrzu.

Niewykluczone, że z nowej zabawki w ogrodzie dzieci będą mogły korzystać w nowym roku przedszkolnym.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy