Reklama

Studenckie hulanki w Lordi's w Łodzi. Świętował też dj Roko [zdjęcia]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Lordi's Club

Studenckie hulanki w Lordi's w Łodzi. Świętował też dj Roko [zdjęcia] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
168
zdjęć

To był niezapomniane imprezy w Lordi's Club | foto Lordi's Club

Udostępnij na:
Facebook
Łódź po godzinach W piątek studenckie hulanki do muzyki pop i elektronicznej z lat 80. i 90., a dzień później odbyła się urodzinowa impreza dja Roko.

To były niezapomniane imprezy.

W Lordi's szaleli studenci i goście dja Roko

"DJ ROKO to była najlepsza impreza Urodzinowa w Łódź. Dziękujemy, że jesteś z nami i tworzysz to miejsce. Jak zawsze na najwyższym poziomie: Dance Avenue Lodz, Dj Crushi, Kross, Alex Reez" - napisano na fanpejdżu Lordi's po ostatniej imprezie.

Dj Roko tworzy klub od samego początku. W sobotę świętował z łodzianami swoje 40. urodziny.

"Dawno, dawno bo…40 lat temu. Za siedmioma Zgierzami, gdzieś na Bałutach przyszedł na świat dj. Każdy wiedział, ze nie był to zwykły dj" - podkreślają osoby związane z Lordi's.

Dodajmy, że podczas ostatniej imprezy w Lordi's nie brakowało akrobacji w wykonaniu tancerek. Pokazy robiły ogromne wrażenie. Zachwycały uczestników imprez.

- Każdą imprezę urozmaicamy pokazami pirotechnicznymi oraz tanecznymi, a gdy temperatura na parkiecie sięga zenitu, chłodzimy naszych gości przyjemną bryzą z największego w Łodzi działa Co2 - czytamy na Facebooku klubu.

Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia z ostatniego weekendu. Tymczasem wielkimi krokami zbliżają się kolejne imprezy w klubach. Gdzie się najczęściej bawicie?