Reklama

Twoja tablica rejestracyjna może mieć „opinię”. Oberwało się także kierowcom z Łodzi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: tablica-rejestracyjna.pl

Twoja tablica rejestracyjna może mieć „opinię”. Oberwało się także kierowcom z Łodzi - Zdjęcie główne

Jedno ze zdjęć wstawionych przez użytkownika na stronie tablica-rejestracyjna.pl | foto tablica-rejestracyjna.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach Parafrazując powiedzenie „ilu Polaków, tyle opinii”, tak samo można powiedzieć, że ile tablic rejestracyjnych, tyle też opinii. Na tej stronie internetowej można naprawdę się zdziwić – szczególnie kiedy znajdzie się tam numer rejestracyjny swojego auta.

„Jak jeździsz?” nabiera nowego znaczenia, kiedy zamiast zdenerwować się i zapomnieć, publikujemy w Internecie zdjęcia i nagrania, na których widać np. łamanie przepisów drogowych. Od 2013 roku istnieje strona internetowa, na której każdego dnia pojawia się tysiące opinii z całego kraju, także z Łodzi, o tym, jak jeżdżą po naszych drogach kierowcy.

Na stronie internetowej tablica-rejestracyjna.pl znajdziemy wiele opinii, ale także różnego typu rankingi. Organizowane są one co miesiąc w kategorii „najgorsi” i „najlepsi”. Jak wypadają w tych rankingach kierowcy z naszego regionu?

O tytule „najgorszego” i „najlepszego” kierowcy decydują pojedyncze głosy, których można udzielać w konkretnych profilach tablic rejestracyjnych.

Przeanalizowaliśmy ostatnie 5 miesięcy, i sprawdziliśmy, ile kierowców z województwa łódzkiego znalazło się we wspomnianych wcześniej rankingach. 

Ranking najlepszych i najgorszych kierowców z województwa łódzkiego

W styczniu 2023 nie wytypowano żadnego kierowcy z Łódzkiego, który zyskał miano „najlepszego”, ale znalazł się za to jeden z Łodzi, który otrzymał tzw. karniaka. Kierowca BMW zdobył drugie miejsce w styczniowym rankingu najgorszych kierowców.

W lutym i marcu 2023 nie pojawił się żaden numer rejestracyjny pochodzący z woj. łódzkiego. Natomiast w kwietniu mamy, aż trzy „nasze” tablice rejestracyjne. W kategorii „najlepsi” pierwsze dwa miejsca należą do kierowców z Łodzi i Rawy Mazowieckiej.

Choć maj 2023 się jeszcze nie skończył to już w jednej z kategorii, znajdują się aż dwa numery z naszego województwa. W rankingu „najlepszych” znalazła się tablica rejestracyjna ze Zgierza, na miejscu drugim oraz Pabianic, na miejscu siódmym.

- Kierowca jechał zgodnie z ograniczeniem prędkości, to się ceni

- napisał jeden z komentujących tablicę rejestracyjną o początku EZG.

- Pozdrawiam kierowcę, ustąpił pierwszeństwa kiedy nie musiał

- dodał inny użytkownik.

Sprawdźcie, czy w bazie tablic rejestracyjnych znajduje się tez wasza. Czekamy na Wasze opinie o tej stronie internetowej, piszcie w komentarzach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy