Reklama

Wykrzyczą miłość na rynku i spotkają się z Il Volo!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Wykrzyczą miłość na rynku i spotkają się z Il Volo!   - Zdjęcie główne

Wykrzyczą miłość na rynku i spotkają się z Il Volo! | foto Materiał partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach Chcesz spotkać się z Il Volo? Stwórz dla nich najlepszą kampanię promocyjną na świecie! Nagraj filmik, zrób plakat, wykrzycz na rynku jak bardzo kochasz swoich idoli - tylko od twojej kreatywności zależy co zrobisz! Włoskie trio w nagrodę spotka się właśnie z tobą!

Koncert Il Volo w Polsce odbędzie się już za trzy miesiące, tymczasem wokaliści Piero Barone, Ignazio Boschetto i Gianluca Ginoble szukają największego fana zespołu w naszym kraju. Choć zespół ma ich miliony na całym świecie, to jednak do polskich #ilvolovers trio skierowało specjalną prośbę! Nagrali w tej sprawie wideo. Zobaczcie i pokażcie, że jesteście liczącą się społecznością!

Co trzeba zrobić, by mieć szansę na takie miano? Oto szczegóły.   

Należy zaplanować najlepszą kampanię reklamową koncertu Il Volo w naszym kraju i zaprosić na to wydarzenie resztę Polaków. Niech inni też przekonają się, że warto pokochać to trio! Można nagrać filmik, przygotować i powiesić plakaty, zaplanować stories, stworzyć tik tokowy viral, a nawet wykrzyczeć na rynku swojego miasta, że Il Volo przyjeżdża do Polski – liczy się kreatywność! Koniecznie trzeba udostępnić efekty pracy na swoim profilu na FB, Instagramie lub Tik Toku. Przy udostępnieniu na Facebooku, należy oznaczyć w poście oficjalne profile:

- firmy Prestige MJM (https://www.facebook.com/prestigemjm)

Działania promocyjne (pliki, zdjęcia, wideo, itp.) należy przesłać na adres e-mail: [email protected]. Akcja potrwa do 25 maja. Zwycięzcę wybierze jury w składzie 3 osobowym, oczywiście - IL VOLO!

Jeśli uważasz, że nie ma większego fana włoskiego tria od Ciebie, to znaczy, że musisz wziąć udział w zabawie.  

Osoba wskazana przez Il Volo jako zwycięzca, dostanie dwa zaproszenia VIP na występ zespołu w Łodzi z możliwością spotkania artystów na backstage’u. To będzie niepowtarzalna szansa zobaczenia na własne oczy jak wygląda koncert od kuchni, porozmawiania z wokalistami i sprawdzenia, co robią idole za kulisami.

Regulamin dostępny jest na stronie www.prestigemjm.com

Koncert Il Volo, w którym trio przedstawi kompozycje Ennio Morricone oraz swoje największe przeboje, odbędzie się 9 lipca w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety na wydarzenie można nabywać na stronie biletserwis.pl. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. 

  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy