Reklama

Reklama

Akademia Liderów Województwa Łódzkiego. Ostatnie dni naboru

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Trwa nabór do Akademii Liderów Województwa Łódzkiego

Akademia Liderów Województwa Łódzkiego. Ostatnie dni naboru - Zdjęcie główne

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego | foto Trwa nabór do Akademii Liderów Województwa Łódzkiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Łódzkie Warto się pospieszyć, bo to ostatnie dni naboru do Akademi Liderów Województwa Łódzkiego. Projekt Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego realizowany jest pod patronatem Grzegorza Schreibera, marszałka województwa.

Reklama

Akademia Liderów Województwa Łódzkiego. Nabór do końca stycznia 2022

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza do udziału w kolejnej edycji projektu pn. „Akademia Liderów Województwa Łódzkiego”, który realizowany jest pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera. Celem Akademii jest przekazanie wiedzy z zakresu funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego, budowy społeczeństwa obywatelskiego oraz e-administracji, służące przygotowaniu uczestników projektu do pełnienia funkcji liderów, w szczególności w społecznościach lokalnych i organizacjach pozarządowych.

Projekt ma charakter bezpłatny. Do udziału zachęcamy osoby w przedziale wiekowym 18 - 30 lat zamieszkujące województwo łódzkie w szczególności: młodych radnych, studentów, uczniów, członków młodzieżowych rad JST oraz osoby zaangażowane w działalność organizacji pozarządowych.

Rekrutacja trwa do 31 stycznia 2022 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy