Reklama

Reklama

Od 13 marca istotne zmiany w rozkładach jazdy Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej! Sprawdź

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: ŁKA

Od 13 marca istotne zmiany w rozkładach jazdy Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej! Sprawdź - Zdjęcie główne

Zmiany w rozkładach jazdy pociągów ŁKA | foto ŁKA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Łódzkie Już od 13 marca w rozkładach jazdy pociągów ŁKA będzie wiele zmian. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ich zestawienie. Szczegóły poniżej.

Reklama

Zmiany w rozkładach jazdy pociągów ŁKA

Jak wiemy z oficjalnej informacji przesłanej przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną, od 13 marca w rozkładach jazdy pociągów ŁKA nastąpią zmiany. Oto one!

  • Zostaną uruchomione dwie pary codziennych pociągów relacji Łódź Widzew-Toruń Główny.
  • Aby zapewnić dojazd z Włocławka do Łodzi na godzinę ósmą rano, wprowadza się honorowanie biletów w porannych pociągach PKP IC na odcinku Włocławek-Kutno i Kutno-Łódź Widzew.
  • Z powodu braku możliwości przejazdu pociągu ŁKA na trasie Kutno-Zgierz i Zgierz-Łódż Widzew zostaną wyznaczone dodatkowe postoje w wybranych pociągach PKP IC na stacjach/p.o. Grotniki, Zgierz Północ, Łódź Warszawska, Łódź Marysin. 
  • Zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa za ostatni pociąg z Łodzi i pierwszy do Łodzi na odcinku Łowicz Przedmieście-Łowicz Główny. Pozostałe jednostki pojadą w pełnej relacji do/z Łowicza Głównego. 
  • Zostanie uruchomiony dodatkowy poranny pociąg z Sieradza, który dojedzie do stacji Łódź Kaliska na godzinę ósmą.
  • Pociągi kursujące do/z Poznania będą miały dodatkowy postój na stacji Poznań Dębina. 
  • Zostanie uruchomiony wieczorny autobus relacji Piotrków Trybunalski-Radomsko, który będzie skomunikowany w Piotrkowie Trybunalskim z pociągami jadącymi z Łodzi oraz Warszawy.
  • Od 9 maja do 3 czerwca bieżącego roku za wszystkie pociągi kursujące na odcinku Tomaszów Mazowiecki-Drzewica, zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.
  • Cały czas za większość pociągów kursujących na linii Skierniewice-Łowicz-Kutno pojadą autobusy zastępcze. Ponadto od 19 kwietnia do 6 maja bieżącego roku wszystkie połączenia zostaną zastąpione Zastępczą Komunikacją Autobusową.
  • Wybrane pociągi do/z Drzewicy oraz Piotrkowa Trybunalskiego/Radomska będą nadal kursowały w skróconej relacji do/z Koluszek. Zapewniono również dogodne skomunikowania na połączenia Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz innych przewoźników. 
Po szczegółowe rozkłady jazdy pociągów ŁKA odsyłamy na stronę: lka.lodzkie.pl/Rozklady-jazdy/

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy