Reklama

Reklama

Na co można otrzymać dofinansowanie z WFOŚiGW? Katalog 2020 [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Na co można otrzymać dofinansowanie z WFOŚiGW? Katalog 2020 [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

ŁSSE Jak skutecznie i racjonalnie reagować na potrzeby ekologiczne województwa? Na co dzień zajmuje się tym Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, który rozpoznając sytuację ekologiczną w regionie i potrzeby mieszkańców tworzy katalog programów wspierających różnorodne działania proekologiczne. 

Reklama

Katalog kwalifikacji kosztów dla zdań dofinansowanych ze środków WFOŚiGW w Łodzi to kluczowy dokument określający obszary wsparcia Funduszu dla różnych rodzajów beneficjentów. Znajdziemy w nim instrumenty pozwalające  finansować inwestycje proekologiczne w gminach, szkołach czy gospodarstwach indywidualnych. O Katalogu kwalifikacji kosztów na rok 2020 rozmawiamy z Wojciechem Miedzianowskim - Prezesem Zarządu WFOŚiGW w Łodzi, który rekomenduje potencjalnym beneficjentom zapoznanie się z całym dokumentem tak, aby mieć możliwie szeroki wybór  rodzaju i zakresu dofinansowania w ramach oferty Funduszu. 

Przyglądając się poszczególnym programom oferowanym w Katalogu 2020 postanowiliśmy porozmawiać z przedstawicielami podmiotamiów, które już skorzystały z oferty  WFOŚiGW w Łodzi. Jednym z takich beneficjentów stała się łódzka firma produkująca ogrodzenia. Na dachach firmy zainstalowano fotowoltaikę, dzięki której zdecydowanie zmniejszyły się rachunki firmy za koszty ogrzewania i koszty produkcji. Inwestycja dała firmie wymierne korzyści finansowe, a możliwość wsparcia finansowego ze środków Funduszu okazało się kluczowe dla podjęcia decyzji o zakupie instalacji.

Czym jest Katalog i co proponuje na rok 2020 wyjaśnia Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Wojciech Miedzianowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy