Reklama

Reklama

Technikum Automatyki i Robotyki organizuje bezpłatne lekcje matematyki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Technikum Automatyki i Robotyki organizuje bezpłatne lekcje matematyki - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

ŁSSE Przed ósmoklasistami pierwszy poważny sprawdzian wiedzy czyli egzamin ósmoklasisty. By wesprzeć uczniów w przygotowaniach do egzaminu, Technikum Automatyki i Robotyki zorganizowało cykl bezpłatnych zajęć z matematyki - Matemator.

Reklama

- Projekt Matemator to półtoragodzinne sobotnie powtórki z matematyki dla ósmoklasistów przed egzaminem i nauką w szkole średniej - wyjaśnia Bartosz Rzętkiewicz, wiceprezes zarządu Strefy Edukacji Sp. z o. o. i dyrektor Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi, inicjator akcji. 

Podczas zajęć uczniowie przerobią najważniejsze i powtarzające się zadania z poprzednich egzaminów, a także przypomną sobie i utrwalą zagadnienia, które zazwyczaj sprawiają im trudności. Prowadząca zajęcia, Dominika Koźlak, nie wyklucza rozszerzenia tematyki o treści, które pojawią się na lekcjach w szkole średniej.

- Może zdarzyć się tak, że zajmiemy się wzorami skróconego mnożenia, układami równań, a nawet funkcjami, które przydadzą się na kolejnych etapach edukacji i wykraczają poza program, a może okazać się, że uczestnicy nie będą umieli działań na ułamkach zwykłych i będziemy musieli zająć się nadrobieniem prostych rzeczy - zaznacza prowadząca. 

Matemator, czyli soboty z matematyką, wystartuje już 10 kwietnia o godzinie 12:00.

Łącznie odbędzie się sześć spotkań w terminach:

  • 10.04,
  • 17.04,
  • 24.04,
  • 8.05,
  • 15.05,
  • 22.05.
Każda lekcja będzie trwać półtorej godziny, link do spotkania na Microsoft Teams będzie dostępny na stronie https://technikum.io/, na profilu Facebook szkoły i dedykowanym wydarzeniu: https://fb.me/e/bDr0jZLFy. 

O Technikum Automatyki i Robotyki

Technikum Automatyki i Robotyki to innowacyjna placówka, która oferuje kształcenie zawodowe odpowiadające na potrzeby biznesu. Szkołę prowadzi Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz firmy: Miele Technika, Ceramika Tubądzin i Delia Cosmetics. Partnerem merytorycznym i naukowym szkoły jest Politechnika Łódzka. Technikum Automatyki i Robotyki prowadzi kształcenie dualne, korzysta z sal i laboratoriów PŁ oraz zapewnia uczniom praktyki i staże w firmach partnerskich. Po ukończeniu szkoły uczniowie uzyskają tytuł technika automatyki i robotyki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy