Reklama

Masz parcie na szkło? Weź udział w castingu do spotu reklamowego FALI

Autor:
Bartosz Jankowski
2019-07-10 12:40 Aktualizacja: 2019-07-10

Trwa casting do kolejnego spotu reklamowego Aquaparku FALA. Każdy, kto chce spróbować swoich sił przed kamerą, może zgłosić swoją chęć wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Aquapark FALA w Łodzi (Fot. UMŁ) Aquapark FALA w Łodzi (Fot. UMŁ)

Aquapark FALA regularnie prezentuje spoty, na których przedstawia możliwości spędzenia czasu na basenie. Teraz przyszedł czas na nagranie kolejnej reklamy, w której udział może wziąć każdy, bowiem spectrum potrzebnych osób jest bardzo szerokie.

- Poszukujemy rodzin oraz mam z małymi dziećmi/niemowlakami, a także statystów, którzy mogliby z powodzeniem korzystać ze Strefy Saun, tj. osoby powyżej 18 roku życia – mówi Karina Słówko z Aquaparku FALA. - Zdjęcia obejmowałyby zarówno Strefę Basenową (z uwzględnieniem wszystkich atrakcji również strefy zewnętrznej - ze szczególnym naciskiem na brodziki i wodne place zabaw), jak i Strefę Saun. Chcemy pokazać, że niezależnie od wieku i pogody w naszym Aquaparku można się świetnie bawić, a atrakcji nie brakuje – dodaje.

Osoby, które użyczą swojego wizerunku na potrzeby reklamy nie mogą liczyć na wynagrodzenie w postaci gotówki, ale nie odejdą z pustymi rękoma. W zamian za udział w produkcji FALA oferuje karnety abonamentowe - wejściówki na FALĘ (dla dzieci wyłącznie na Strefę Basenową, dla dorosłych obejmujące również saunarium).

Aby wziąć udział w castingu należy napisać do Aquaparku FALA wiadomość prywatną na Facebooku. Szczegóły poniżej.

CZYTAJ TAKŻE >>> Bezpieczeństwo pieszych to ściema. Na łódzkich drogach panuje prawo dżungli

Reklama
Sonda
Wybierz sportowe wydarzenie roku 2019!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
Oddanych głosów:
4045
Reklama
Reklama
0.19041991233826