Reklama

3 najlepsze roboty sprzątające, które powinieneś kupić

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

3 najlepsze roboty sprzątające, które powinieneś kupić - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Jeśli szukasz sposobu na utrzymanie czystości w domu bez zwiększania nakładu pracy, robot odkurzający jest inwestycją wartą uwagi. Te zaawansowane technologicznie urządzenia czyszczą dom automatycznie, usuwając brud i kurz pomiędzy regularnym sprzątaniem.

Ponadto najlepsze roboty sprzątające mogą ułatwić ci życie dzięki takim funkcjom, jak planowanie, automatyczne opróżnianie pojemnika na brud, mapowanie domu i wiele innych.Choć spotkaliśmy się już z wieloma różnymi robotami odkurzającymi, ROIDMI EVE Plus dodaje kilka funkcji, które wykraczają poza zwykłe zamiatanie podłóg. W szczególności jedną z cech, które naprawdę nam się podobają, jest to, że ROIDMI EVE Plus potrafi samodzielnie się opróżniać i posiada bardzo mocny silnik, który zamiata prawie wszystko, co napotka na różnych powierzchniach podłogowych. Chociaż nie wszyscy znają tę markę, rynek robotów sprzątających dojrzewa do tego stopnia, że praktycznie nie ma potrzeby przepłacać za rozpoznawalną nazwę. W końcu większości z nas bardziej zależy na czystej podłodze niż na marce, która to sprzątanie wykonuje.


iRobot Roomba 960


Choć robot iRobot Roomba 960 nie należy do najnowszych w swojej kategorii, to od prawie trzech lat utrzymuje się w czołówce naszych rankingów. Model ten uzyskał ocenę „doskonały” w naszym teście sprzątania powierzchni podłogowych. Świetnie radzi sobie również z czyszczeniem dywanów, jednakże usuwanie sierści zwierząt z wałka szczotki może być nieco problematyczne. W naszych testach prywatności i bezpieczeństwa firma iRobot otrzymała ocenę dobrą za prywatność danych i ocenę bardzo dobrą za bezpieczeństwo danych – przykładowo, iRobot jest jedną z niewielu firm, która deklaruje, że będzie dostarczać aktualizacje usuwające luki w zabezpieczeniach i opracuje program usuwania luk w zabezpieczeniach otwarty dla badaczy zajmujących się bezpieczeństwem. Roboty sprzątające iRobot otrzymały ocenę bardzo dobrą zarówno za przewidywaną niezawodność, jak i zadowolenie użytkowników.


iLife V5


ILIFE V5 to marka dobry robotów sprzątających, które są schludne, piękne i estetyczne. Czyszczą wszystkie zabrudzenia i zbierają kurz, a ponadto posiadają funkcję automatyczną. Jeśli masz zwierzęta domowe, np. koty, chomiki, psy, ten robot sprzątający będzie najlepszym wyborem, ponieważ zasysa pył i zanieczyszczenia rozmiaru PM2,5.


Dodatkowo robot ILIFE V5 sprawdzi się w dużych mieszkaniach, gdyż sprząta obszary o powierzchni do 100-130 metrów kwadratowych. Jest również wyposażony w system antykolizyjny i czujnik podczerwieni, dzięki czemu można go używać w bezpieczny sposób bez ryzyka uszkodzeń.


 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE