Reklama

3 powody, dla których warto inwestować w podesty przemysłowe

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

3 powody, dla których warto inwestować w podesty przemysłowe - Zdjęcie główne

Podesty przemysłowe | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Czy Twój magazyn zdaje się kurczyć w zastraszającym tempie? Niewydajne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni magazynowej to jeden z najważniejszych powodów, dla których przedsiębiorstwa decydują się na przenosiny do większych obiektów. Czy takiego kroku można uniknąć? Zapraszamy do lektury poniższego artykułu, w którym przedstawiamy korzyści, jakie zapewniają nowoczesne i funkcjonalne podesty przemysłowe.

Podesty przemysłowe to najlepsze uzupełnienie wysokiego magazynu

Antresole oraz podesty przemysłowe, określane również mianem mezanin, to stabilne i niezawodne konstrukcje, spełniające wymogi zarówno prawa budowlanego, jak i wytyczne BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. Konstrukcje te są również zgodne z restrykcyjnymi wymaganiami firm ubezpieczeniowych. Dlaczego warto zainwestować w taką instalację?

Podesty przemysłowe realizacji Nedcon Silesia | źródło: nedcon.pl

1.     Podesty przemysłowe zapewniają nawet kilkaset procent dodatkowej przestrzeni

Przeznaczone do magazynów wysokiego składowania podesty przemysłowe pozwalają błyskawicznie wydzielić w obiekcie dodatkowe, dostępne dla pracowników poziomy. Liczba możliwych do utworzenia pięter jest uzależniona przede wszystkim od całkowitej wysokości magazynu – w przypadku wysokich obiektów, całkowita dostępna powierzchnia może zwiększyć się nawet kilkukrotnie.

2.     Podesty przemysłowe zapewniają swobodę aranżacyjną

Warto podkreślić również, że utworzoną za pomocą podestów przemysłowych przestrzenią można zarządzać zgodnie z bieżącymi potrzebami przedsiębiorstwa. Pozyskane w ten sposób miejsce może być przeznaczone np. pod montaż uniwersalnych regałów półkowych, ułatwiających pracownikom kompletację bieżących zamówień. Podesty przemysłowe można wykorzystać również przy wydzieleniu dodatkowych obszarów w obrębie magazynu, takich jak strefa kompletacji, w której przedmiot zamówienia jest przygotowany do wyruszenia w drogę do końcowego odbiorcy.

3.     Modułowe podesty przemysłowe pozwalają na szybką, ponowną aranżację magazynu

Jedną z największych zalet, jaką wyróżniają się uniwersalne podesty przemysłowe, jest możliwość szybkiej przebudowy magazynu. Aspekt ten jest szczególnie istotny w przypadku konieczności dostosowania wysokości poszczególnych poziomów do charakterystyki składowanych towarów bądź przeniesienia wykorzystywanych dotychczas regałów w nowe miejsce.

Zainwestuj w regały przemysłowe od sprawdzonego dostawcy

Zastanawiasz się, które z działających na rynku przedsiębiorstw zaopatrzy Twój magazyn w niezawodne i trwałe? podesty przemysłowe Już dziś zapoznaj się z ofertą marki Nedcon Silesia – jednego z wiodących projektantów i producentów konstrukcji magazynowych, któremu na przestrzeni lat zaufało już ponad 1000 przedsiębiorców z całej Polski. Skontaktuj się z opiekunami inwestycji marki Nedcon i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy