Reklama

Badania profilaktyczne w Łodzi – ALAB laboratoria

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Badania profilaktyczne w Łodzi – ALAB laboratoria - Zdjęcie główne

ALAB laboratoria | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Wykonywanie badań profilaktycznych pozwoli Ci wykryć ewentualną chorobę w jej wczesnym stadium, co daje znacznie większe szanse na całkowite wyleczenie i uniknięcie poważnych komplikacji. Mieszkańcy Łodzi mają możliwość przeprowadzenia profilaktycznej diagnostyki w ALAB laboratoria. Przekonaj się, że dla własnego zdrowia warto przeprowadzać regularne badania, a także dowiedz się, jak w prosty sposób możesz zapisać się na profilaktyczne testy w Punktach Pobrań ALAB laboratoria.

Nie ryzykuj – możesz sprawdzić swoje zdrowie w ALAB laboratoria w Łodzi

Wiele chorób, w tym choroby układu sercowo-naczyniowego, cukrzyca czy niektóre nowotwory, przez długi czas mogą nie dawać żadnych objawów i rozwijać się podstępnie w organizmie. Dolegliwości i objawy mogą pojawić się nagle, kiedy choroba osiągnie już zaawansowane stadium, a jej leczenie może okazać się znacznie trudniejsze i niestety obarczone ryzykiem powikłań, utraty pełni sprawności czy nawet zgonu pacjenta.

Wczesne wykrycie daje większe szanse na całkowite wyleczenie choroby i przeżycie kolejnych lat w zdrowiu. Nie można tu jednak liczyć na przypadek, ale trzeba swojemu zdrowiu pomóc. Możesz to zrobić, przeprowadzając regularne badania profilaktyczne w ALAB laboratoria.

Jakie badania przeprowadzisz w ALAB laboratoria w Łodzi?

Pacjenci, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i nie chcą dać się zaskoczyć rozwijającej się podstępnie chorobie, w ALAB laboratoria w Łodzi mogą wykonać między innymi podstawowe badania krwi, analizę składu moczu i kału, wymazy oraz inne liczne badania, które pomagają w diagnozowaniu stanu zdrowia i wykryciu ewentualnych chorób.

Mieszkańcy Łodzi, którzy ukończyli 40. rok życia mogą skorzystać z badań objętych programem Profilaktyka 40+. Mieszczą się w nim podstawowe badanie, jakie każda dorosła osoba powinna przeprowadzać co roku w trosce o swoje zdrowie, w tym m.in.:

morfologia;

lipidogram, czyli badanie m.in. cholesterolu i poziomu trójglicerydów;

pomiar poziomu cukru we krwi w celu oceny ryzyka wystąpienia cukrzycy;

analiza moczu;

badanie poziomu kreatyniny;

sprawdzenie aktywności enzymów wątrobowych;

wykrycie krwi utajonej w kale w celu zdiagnozowania ryzyka wystąpienia raka jelita grubego;

ocena rytmu serca;

pomiar ciśnienia tętniczego;

pomiar poziom kwasu moczowego we krwi.

Kobiety powinny ponadto wykonywać badania cytologiczne. Dla mężczyzn istotne są też badania jąder w kierunku zmian nowotworowych i oznaczenie poziomu PSA w celu oceny ryzyka wystąpienia raka prostaty.

Gdzie możesz wykonać badania profilaktyczne w ALAB laboratoria w Łodzi?

Łodzianie mogą korzystać z aż 14 Punktów Pobrań ALAB laboratoria, które rozmieszczone są na terenie niemal całego miasta, dzięki czemu każdy może skorzystać z punktu, który znajduje w najbardziej dogodnej dla niego lokalizacji. Punkty Pobrań materiału do badań w ALAB laboratoria znajdują się pod adresami:

Kopcińskiego 32,

Limanowskiego 194/196,

Mokra 4,

Niciarniana 49,

Pasjonistów 15,

Piłsudskiego 135,

Rzgowska 219,

Sobolowa 2,

Tuwima 15,

Wigury 19,

Zgierska 1.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy