Reklama

Czy zdobędę certyfikat po kursie na UX?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Czy zdobędę certyfikat po kursie na UX? - Zdjęcie główne

Czy zdobędę certyfikat po kursie na UX? | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Jednym z zawodów przyszłości jest niewątpliwie User Designer. To specjalista zajmujący się projektowaniem ukierunkowanym na użytkownika. Liczba fachowców posiadających odpowiednie kwalifikacje w tym zakresie jest wciąż zbyt mała, co oznacza brak trudności ze znalezieniem dobrze płatnej pracy. Aby jednak wykonywać ten zawód dobrze, trzeba posiadać wiedzę i umiejętności, których zdobycie oferuje kurs UX online. Na rynku działa wiele firm oferujących kształcenie w tym zakresie. By mieć pewność, że wybierasz naprawdę dobrze, postaw na taką, która proponuje kursy certyfikowane.

Czym jest UX?

User Experience to projektowanie, które ukierunkowane jest na to, czego doświadcza użytkownik. Koncentruje się na tym, aby stworzyć produkt, który będzie przede wszystkim:

  • funkcjonalny;
  • użyteczny;
  • przejrzysty.
Obecnie UX najczęściej odnosi się do stron internetowych oraz aplikacji, ale warto pamiętać, że zasady User Experience mają zastosowanie również w przypadku tradycyjnych produktów. Wdrażając UX, można liczyć na większe zadowolenie klientów, a tym samym lepszy zysk. Ma to więc ogromne znaczenie dla powodzenia biznesu niezależnie od tego, w jakie branży działa.

Jakie są poziomy kursów UX online?

Jeśli chcesz ukończyć kurs UX online, musisz wiedzieć, że takie szkolenia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania. Ci, którzy dotychczas nie zajmowali się UX, mogą zdecydować się na szkolenie dla początkujących. Wprowadza ono w tematykę i dostarcza najważniejszych informacji. Drugi poziom przeznaczony jest dla osób, które mają już pewną wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Trzeci to szkolenia zaprojektowane z myślą o zaawansowanych odbiorcach, którym zależy na poszerzeniu posiadanego warsztatu.

Czym jest certyfikat UX?

Kurs UX online certyfikowany to najlepsze, na co możesz się zdecydować. Jest to gwarancja jakości kształcenia, a jednocześnie poświadczenie kwalifikacji, które udało Ci się zdobyć. Certyfikat UX of Product Management powstał w 2015 roku. Do życia powołało go stowarzyszenie UXalliance, które ma charakter międzynarodowy. Na trzech poziomach certyfikacji mogą kształcić się różni managerowie, między innymi product oraz projekt managerowie. Również ci, którzy zajmują się marketingiem mogą skorzystać ze szkoleń certyfikowanych w tym zakresie. Bardzo ważne jest to, że każdy kurs UX online certyfikowany prowadzony jest przez wysokiej klasy specjalistów będących nie tylko teoretykami. Posiadają oni również bogate doświadczenie praktyczne, które pozwala im uczyć nie tylko teorii, ale przede wszystkim konkretnych umiejętności. Takie kursy najlepiej przygotowują do przyszłego wykorzystywania zasad UX w swojej pracy.

Projektowanie zorientowane na użytkownika na dobre weszło już do polskich firm. Nadal jednak dobrych specjalistów w tej dziedzinie jest zbyt mało. Decydując się na certyfikowany kurs UX online, dajesz sobie szansę na poszerzenie dotychczasowych kompetencji i zmianę pracę bądź stanowiska. To świetny sposób również na wynegocjowanie nowej – dużo bardziej atrakcyjnej – stawki z pracodawcą.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://uxupgrade.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy