Reklama

Jak szybko znaleźć wolny magazyn w Łodzi?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Jak szybko znaleźć wolny magazyn w Łodzi? - Zdjęcie główne

Jak szybko znaleźć wolny magazyn w Łodzi? | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Rynek magazynowy Polski Centralnej należy do najszybciej rozwijających się w kraju. Nowe magazyny w Łodzi oraz bliskim sąsiedztwie miasta powstają przede wszystkim na dawnych terenach przemysłowych, wokół węzłów komunikacyjnych i dróg szybkiego ruchu. Warto pamiętać, że na północny-wschód od Łodzi krzyżują się autostrady A2 i A1, od południa omija miasto ruchliwa droga ekspresowa S8, a od zachodu droga S14. Dzięki temu można wyjechać w każdym kierunku bez przebijania się przez zatłoczone miasto.

Nowoczesne obiekty magazynowe w Łodzi

Jednym z największych atutów rynku magazynowego w Łodzi jest stale rosnąca liczba nowych i dużych obiektów, wybudowanych w ciągu ostatnich kilku-kilkunastu lat. To zachęta dla krajowych i zagranicznych inwestorów zainteresowanych możliwością wynajmu całych magazynów w Łodzi (w Polsce Centralnej) lub dużych powierzchni z opcją ich dostosowania do specyficznych potrzeb firmy. Oczywiście na łódzkim rynku dostępne są również magazyny modułowe dopasowane do potrzeb mniejszych podmiotów, a także cieszące się coraz większą popularnością obiekty świadczące szeroko pojęte usługi logistyczne - przyjmują i wydają towar, przygotowują i realizują zamówienia, zajmują się obsługą zwrotów i reklamacji. Magazyny w Łodzi, na wynajem, należą do wielu podmiotów, w tym do międzynarodowych deweloperów specjalizujących się w budowie dużych obiektów magazynowych i przemysłowych..

Magazyny istniejące, projektowane i w budowie

Poszukując obiektu dopasowanego do specyfiki prowadzonego biznesu, można wybierać pomiędzy już istniejącymi magazynami w Łodzi a magazynami znajdującymi się dopiero w fazie realizacji, na etapie wczesnego planowania, projektowania lub budowy. O ile mniejsi inwestorzy, którym zależy na wynajęciu stosunkowo niewielkiej powierzchni magazynowej nie powinni mieć z tym żadnych problemów, o tyle podmioty zainteresowane wynajmem kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej muszą często czekać na nowy obiekt. To, jakie magazyny w Łodzi są aktualnie budowane, można sprawdzić w specjalistycznych serwisach branżowych lub po prostu korzystając z usług wyspecjalizowanej firmy doradczej, która zna lokalny rynek i na co dzień pośredniczy w podpisywaniu umów wynajmu obiektów magazynowych i przemysłowych. 

Najłatwiejszym sposobem znalezienia atrakcyjnego magazynu na terenie Łodzi lub w okolicach miasta, na wynajem, jest skorzystanie z usług firmy zajmującej się wyszukiwaniem tego typu obiektów i negocjowaniem umów wynajmu. Ogłoszeń o wynajmie można szukać również w serwisach nieruchomości. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy