Reklama

Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu?

Opublikowano:
Autor:

Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie

Właściciele nieruchomości ogrzewanych węglem, gazem czy olejem mogą znacznie obniżyć swoje rachunki dzięki pompom ciepła. Ta nowoczesna technologia stanowi idealną alternatywę dla konwencjonalnych systemów grzewczych. Pompy ciepła Panasonic to dobry wybór zarówno w przypadku nowych obiektów jak i starych modernizowanych domów. Na uwagę zasługuje seria pomp ciepła Aquarea. Urządzenia ta zasysają powietrze, które w dalszej kolejności przepływa przez wypełnione czynnikiem chłodniczym wężownice. Odebrane z powietrza ciepło jest następnie przekazywane do wody grzewczej i użytkowej.

Pompy ciepła powietrze –woda

Zastosowanie pomp ciepła pomoże nam obniżyć wydatki na ogrzewanie nawet o kilka tysięcy złotych rocznie. Ogrzewanie nieruchomości i ciepłej wody użytkowej to jednak nie jedyne możliwości jakie mamy. Pompy Aquarea umożliwiają również wydaje chłodzenie latem. Nie bez znaczenia jest także fakt, że korzystając z pomp ciepła przyczyniamy się do ochrony środowiska, a to dzięki ograniczeniu emisji dwutlenku węgla.

Zastanawiasz się czy pompa ciepła będzie wydajnie pracować również w bardzo niskich temperaturach? Pompy ciepła Panasonic serii Aquarea T-CAP zapewniają zaopatrzenie w gorącą wodę do grzejników oraz w ciepłą wodę użytkową nawet gdy na zewnątrz panują temperatury rzędu -20 stopni C . Wysoka wydajność grzewcza oznacza jednocześnie duże oszczędności.

Oczywiście Panasonic jest jedną z wielu firm produkujących pompy ciepła. Dlaczego warto wybrać urządzenia tej firmy? Panasonic jest wiodącym dostawcą z zakresu chłodnictwa i ogrzewania. To firma Panasonic jako pierwsza wprowadziła w Japonii pompę ciepła powietrze-woda. Technologia firmy Panasonic jest wysokorozwinięta i sprawdzona, a w rezultacie, pompy ciepła przez nią produkowane cechuje wysoka wydajność i bardzo dobre parametry techniczne.

Pompy ciepła Opole – doradztwo, montaż, serwis

Mieszkańcy województwa opolskiego, którzy zainteresowani są zakupem pompy ciepła mogą skorzystać z usług firmy Tomala Instalacje. Jej pracownicy mają duże doświadczenie w branży grzewczej. W ofercie firmy znajduje się nie tylko sprzedaż i montaż urządzeń, ale także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Przedstawiciel firmy z chęcią doradzi, który model pompy ciepła będzie optymalny w danym przypadku, dzięki czemu, nie muszą Państwo martwić się, że urządzenie będzie pobierało zbyt dużo energii bądź też będzie mało wydajne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy