Reklama

Reklama

Międzynarodowy Dzień Muzyki AOIA obchodzić będzie śpiewająco!

Opublikowano: pon, 27 wrz 2021 14:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych zachęca do wzięcia udziału w trzech warsztatach wokalnych. Warsztaty wokalne z Joanną Gogulską oraz warsztaty piosenki aktorskiej z Agnieszką Pawlak skierowane są do osób powyżej 16 roku życia. Artystów Seniorów AOIA zaprasza na bezpłatne warsztaty piosenki musicalowej z Emilią Klimczak.

WARSZTATY WOKALNE Z JOANNĄ GOGULSKĄ (dla osób powyżej 16 r.ż.)

Termin: 01.10.2021

Godz. 15:00 – 20:00

Miejsce: AOIA, Zachodnia 54/56

Koszt: BEZPŁATNE

Zgłoszenia:[email protected]

(imię, nazwisko, wiek, nr telefonu)

Uwaga, jest tylko 12 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń

Opis: Joanna Gogulska - dyrygentka, kompozytorka, aranżerka, pianistka, pedagog. Charyzmatyczna pedagożka posiada olbrzymie doświadczenie artystyczne, ale również terapeutyczne. W doskonały sposób osiąga założone efekty, zostawiając uczestników warsztatów z bogactwem doświadczania siebie i warsztatem wokalnym równocześnie.

W swojej dziedzinie osiąga mistrzostwo edukacyjne. Praca będzie stanowić próbę twórczej aktywizacji, rozwijając przy tym zainteresowania muzyczne i pasję wspólnego tworzenia. Niekwestionowanym efektem warsztatów będzie również satysfakcja uczestników ze wspólnego śpiewania i pokonywania własnych ograniczeń oraz doświadczania bogactwa muzyki i polskiej poezji.

W tym wypadku pracy wokalnej będzie towarzyszyła analiza tekstów poetyckich (m.in: Czesława Miłosza, Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej, Juliana Tuwima, Jerzego Harasymowicza) oraz wprowadzenie do refleksji intelektualnej, odkrycie filozofii życia.

**Wydarzenie finansowane z środków Miasta Łodzi w ramach projektu Kulturalny Kwartał – strategie wzmacniania wewnętrznej siły i kreatywności dzieci i młodzieży

WARSZTATY PIOSENKI AKTORSKIEJ Z AGNIESZKĄ PAWLAK (dla osób powyżej 16 r.ż )

Termin: 02.10.2021

Godz. 12:00 – 18:00 (dwie przerwy)

Miejsce: AOIA, Zachodnia 54/56

Koszt: 100 zł od osoby, obowiązują wpłaty na konto 56 1020 3408 0000 4402 0402 2349

Zgłoszenia: [email protected]

(imię, nazwisko, wiek, nr telefonu) wraz z dowodem wpłaty

Uwaga, jest tylko 16 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń

Opis: Zajęcia dla osób, które chcą twórczo spędzić czas, dla osób powyżej 16 go roku życia, które lubią śpiewać, interesują się teatrem i piosenką aktorską oraz dla tych, którzy występują lub chcą zdawać do szkoły teatralnej. W programie m.in. WPROWADZENIE, ROZGRZEWKA, GANG RAP -grupowa gra wokalna, OPEN MIKE – prezentacja wokalno-aktorska uczestników warsztatów, RELAKSACJA CIAŁA – z wykorzystaniem technik relaksacyjnych. W czasie zajęć przewidziane dwie przerwy. Prowadząca: Agnieszka Pawlak - aktorka, wokalistka, menedżerka kultury, animatorka kultury, wykładowczyni piosenki aktorskiej w Studiu aktorskim STA w Poznaniu. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali piosenki polskiej i obcojęzycznej, zdobywczyni Grand Prix przyznanego przez Ewę Urygę, nagrodzona również przez Halinę Frąckowiak i Rafała Olbrychskiego. Występuje gościnnie z poznańskim trio AMS CLIQUE oraz tworzy duet PAWLAK PAWLAK z poznańskim multiinstrumentalistą, kompozytorem i aranżerem Stanisławem Pawlakiem. W 2019 roku duet stworzył spektakl muzyczny „Pearl Chaber” na bazie sieradzkich pieśni ludowych – dostępny na : https://www.youtube.com/watch?v=yO50Xxnm3bg&t=5s

WARSZTATY PIOSENKI MUSICALOWEJ Z EMILIĄ KLIMCZAK (dla artystów seniorów)

Termin: 04.10.2021

Godz. 12:00 – 15:00

Miejsce: AOIA, Zachodnia 54/56

zgłoszenia:[email protected], 42 633 26 41

Koszt: BEZPŁATNE

Uwaga, jest tylko 16 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń

Opis: Warsztat piosenki musicalowej jest skierowany do artystów seniorów, którzy praktykują występy sceniczne i wokalne. Podnoszenie umiejętności warsztatowych pod mistrzowskim okiem solistki Teatru Muzycznego Emilii Klimczak będzie wspaniałą okazją do artystycznego spotkania i doświadczania pracy na najwyższym poziomie.

**Wydarzenie finansowane ze środków Urzędu Miasta Łodzi w ramach zadania Centrum Aktywnego Seniora

ORGANIZATOREM WSZYSTKICH TRZECH WARSZTATÓW: Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.