Reklama

Studia podyplomowe na nowym Uniwersytecie w Łodzi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Studia podyplomowe na nowym Uniwersytecie w Łodzi - Zdjęcie główne

Uniwersytet WSB Merito w Łodzi | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Wiele osób – już po ukończeniu studiów – stawia na dalszy rozwój oraz zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Część chce wyspecjalizować się w danej dziedzinie, część marzy o przebranżowieniu się i zmianie swojej kariery zawodowej. W obu przypadkach podjęcie studiów podyplomowych może okazać się świetnym pomysłem.

Kiedy warto pomyśleć o studiach podyplomowych?

Obecnie ciągły rozwój zawodowy jest właściwie niezbędny, by móc utrzymać swoją pozycję na rynku pracy lub mieć możliwość „sięgnięcia po coś więcej”. Dobrym pomysłem jest udział w kursach, szkoleniach czy nauka we własnym zakresie, jednak często najlepszym rozwiązaniem będą studia podyplomowe. Zajęcie na podyplomówce mają zazwyczaj praktyczny wymiar. Program studiów jest usystematyzowany, a uczestnik może mieć pewność, że zdobędzie wiedzę i umiejętności potrzebne do stania się ekspertem w danej dziedzinie lub podjęcia pracy w nowej branży. 

Słuchacze otrzymują dyplom ukończenia studiów, który może przydać się podczas poszukiwania nowej pracy – wiele osób po ukończeniu podyplomówki decyduje się bowiem na poszukiwania pracy na lepszym stanowisku lub w zupełnie nowym zawodzie. Istotny jest również aspekt networkingowy; na studia podyplomowe decydują się zazwyczaj osoby, które mają już pewne doświadczenie zawodowe. To z kolei umożliwia nie tylko wymianę doświadczeń między uczestnikami, ale również rozbudowanie własnej sieci kontaktów biznesowych. 

Studia podyplomowe Łódź: warto postawić na WSB Merito

Osoby z Łodzi i okolic, które chcą podjąć studia podyplomowe, powinny przyjrzeć się bliżej ofercie Uniwersytetu WSB Merito w Łodzi. To nowy oddział, jednak sama  marka funkcjonuje na terenie Polski już od ponad 28 lat. Do tej pory uczelniom z Grupy WSB zaufało już ponad 400 tys. studentów. 

Co oferuje łódzki WSB Merito, jeśli chodzi o studia podyplomowe? Po pierwsze – zajęcia prowadzą praktycy. Wykładowcy są doświadczonymi ekspertami, specjalizującymi się w konkretnej dziedzinie. Po drugie – studenci mają pewność, że pogłębią i aktualizują wiedzę dotyczącą wybranych zagadnień lub zdobędą nowe umiejętności, dające im szansę pracy w wymarzonej branży. Dodatkowo ukończenie niektórych kierunków studiów podyplomowych umożliwia zdobycie konkretnych uprawnień, pozwalających na pracę w danym zawodzie. Dobrym przykładem są studia pedagogiczne. 

Obecnie w ofercie studiów podyplomowych Uniwersytetu WSB Merito w Łodzi znajdują się zarówno kierunki z obszaru administracji, ekonomii, finansów, HR czy prawa, jak i marketingu, nieruchomości, IT, kompetencji menedżerskich czy logistyki. Z ofertą studiów podyplomowych w WSB Merito w Łodzi można lepiej zapoznać się na stronie https://www.merito.pl/lodz/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe

Dla wielu osób zainteresowanych studiami podyplomowymi istotny będzie również fakt, że część kierunków realizowana jest również hybrydowo czy online. Dzięki temu uczestnik studiów podyplomowych nie musi co drugi weekend zjawiać się na zajęciach na uczelni – wystarczy, że włączy urządzenie z dostępem do internetu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy