Reklama

Zostań kierowcą MPK – Łódź

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Zostań kierowcą MPK – Łódź - Zdjęcie główne

Zostań kierowcą MPK – Łódź | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Już ponad 30 osób ukończyło w tym roku kurs na kierowcę autobusu i rozpoczęło lub wkrótce rozpocznie pracę w MPK – Łódź. Nie czekaj. Zgłoś się do następnej edycji.

Myślisz o zmianie pracy? Zgłoś się do MPK-Łódź. Miejski przewoźnik szuka kandydatów na kierowców autobusów. Jeśli nie masz uprawnień - nic nie szkodzi. Spółka pomoże Ci je zdobyć.

Przy MPK – Łódź działa Ośrodek Szkolenia Kierowców, który pomoże zdobyć niezbędne uprawnienia do prowadzenia autobusu i przygotuje do przyszłej pracy.

– Nasi kursanci uczą się jeździć na autobusach miejskich i na nich zdają też egzamin państwowy. Dzięki temu towarzyszy im mniejszy stres. Poza tym instruktorami są aktywni kierowcy MPK, więc od początku przygotowują kursantów do przyszłej pracy i podpowiadają na co zwracać szczególną uwagę – mówi Marcin Małek, kierownik OSK MPK – Łódź.

Jakie warunki należy spełnić, aby zostać kierowcą MPK – Łódź? Trzeba mieć ukończone 24 lata, posiadać co najmniej prawo jazdy kategorii B i lubić kontakt z ludźmi. Od kandydatów oczekuje się m.in.: odpowiedzialności, pozytywnego nastawienia do pasażera, umiejętności koncentracji, skupienia i skutecznego działania w sytuacjach stresowych.

W tym roku zakończyły się już dwa kursy, podczas których ponad 30 osób zyskało uprawnienia do kierowania autobusami i rozpoczęło lub wkrótce rozpocznie pracę w MPK – Łódź. Właśnie rusza kolejny kurs podczas, którego kolejnych kilkanaście osób będzie miało szanse zostać zawodowymi kierowcami.

Nadal można się jednak zgłaszać do kolejnych edycji szkoleń, które będą organizowane jeszcze w tym roku. 

 

Rekrutacja: tel. 42 6721257, 42 6721353, e-mail szkolenia@mpk.lodz.pl.

Więcej ofert pracy na stronie: mpk.lodz.pl/praca

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy