Reklama

Mihaljević odejdzie z Widzewa. Klub rozpatrzy wszystkie oferty

Autor:
BJ
2019-07-10 11:36

Decyzją trenera Marcina Kaczmarka Filip Mihaljević nie będzie brany pod uwagę w kontekście gry w pierwszej drużynie Widzewa. Z tego powodu chorwacki napastnik może szukać innego klubu.

Filip Mihaljević odejdzie z Widzewa (Fot. widzew.com Wiktor Komorowski) Filip Mihaljević odejdzie z Widzewa (Fot. widzew.com Wiktor Komorowski)

Informację o rezygnacji z usług 27-latka klub przekazał dziś rano za pośrednictwem strony internetowej widzew.com.

Los piłkarza w Widzewie ważył się w ostatnich dniach. Jeszcze tydzień temu jego przyszłość nie była znana, bowiem toczyły się rozmowy na temat spraw formalnych związanych z kontraktem napastnika. Chorwat na ówczesną chwilę wrócił do treningów z pierwszym zespołem.

Ostatecznie porozumienia jednak nie osiągnięto i Widzew dał Mihaljeviciowi wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Jak czytamy na widzew.com "klub rozpatrzy wszystkie oferty jego zatrudnienia". Do czasu znalezienia innego klubu Mihaljević będzie trenował z drużyną rezerw.

Przypomnijmy, że Mihaljević dołączył do klubu z al. Piłsudskiego 138 jesienią ubiegłego roku, już w trakcie trwania sezonu 2018/2019. W czerwono-biało-czerwonych barwach wystąpił w 17 meczach ligowych (14 razy w wyjściowym składzie), zdobywając trzy gole.

CZYTAJ TAKŻE >>> Kłopoty w ŁKS. Policja ma zastrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa na stadionie

Źródło: widzew.com

Reklama
Sonda
Wybierz sportowe wydarzenie roku 2019!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
Oddanych głosów:
4044
Reklama
Reklama
0.2375020980835