Reklama

Reklama

Nawet dwutygoniowe przerwy w dostawach ciepła w Bełchatowie. Na kiedy je zaplanowano?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: belchatow.pl

Nawet dwutygoniowe przerwy w dostawach ciepła w Bełchatowie. Na kiedy je zaplanowano? - Zdjęcie główne

foto belchatow.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

MPK Łódź Jeszcze w tym tygodniu Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej rozpocznie prace modernizacyjne w ramach inwestycji "Budowa i przebudowa systemu ciepłowniczego". W efekcie część mieszkańców Bełchatowa musi liczyć się z przerwami w dostawach ciepłej wody. Utrudnienia będą dotyczyć kilkunastu ulic.

Reklama

Zgodnie z zapowiedziami PEC, w najbliższych dniach rozpoczną się prace związane z modernizacją systemu ciepłowniczego w Bełchatowie. Już od czwartku, 12 sierpnia część mieszkańców musi liczyć się z czasowymi przerwami w dostawach ciepłej wody. W niektórych częściach miasta potrwają one nawet dwa tygodnie.

Jako pierwsi, bo już od 12 sierpnia, na brak ciepłej wody muszą przygotować się mieszkańcy ul. Sarniej 2-18 (numery parzyste), ul. Zajęczej 1-5, 7-15 (numery nieparzyste) oraz ul. Dzikiej 19-37 (numery nieparzyste). Zgodnie z zapowiedziami PEC, utrudnienia mogą tam potrwać do 27 sierpnia.

Na okres od 16 do 21 sierpnia zaplanowano przerwy w dostawach ciepłej wody dla ul. Zajęczej 6-28 (numery parzyste) oraz ul. Dzikiej 14-54 (numery parzyste).

Z kolei w poniedziałek, 16 sierpnia ciepła woda nie popłynie do mieszkańców:

 • ul. Czaplinieckiej 93/95, 97, 99A, 107,
 • os. Czaplinieckiego bl. 1-4,
 • ul. Jaworowej 22, 45-55 (numery nieparzyste),
 • ul. Kalinowej 21, 23, 24-34 (numery parzyste), 31-39 (numery nieparzyste),
 • ul. Malinowej 16-40, 41-57 (numery nieparzyste),
 • ul. Poziomkowej 22-28 (numery parzyste),
 • ul. Olchowej 1-11,
 • ul. Akacjowej 1-15,
 • ul. Jesionowej 1-16,
 • ul. Jarzębinowej 2-52,
 • ul. Dzikiej 39.
Z informacji opublikowanych przez PEC wynika, że przerw w dostawach ciepłej wody należy spodziewać się również w drugiej połowie miesiąca. Jednodniowe utrudnienia zapowiadane są na 23 sierpnia i dotyczą os. Tysiąclecia, os. Wolność, ul. 1 maja 15-33 (numery nieparzyste), ul. Leśniewskiego "Orlika", ul. Dąbrowskiego 7 oraz ul. Kwiatowej 10. Tego dnia rozpoczną się również przerwy w dostawach ciepłej wody dla mieszkańców ul. 1 Maja 2-6 (numery parzyste), ul. Kościuszki 2-12 (numery parzyste), ul. Lecha i Marii Kaczyńskich (numery nieparzyste), pl. Narutowicza (numery nieparzyste) oraz ul. Kwiatowej 6-8, potrwają one do 2 września.

- W zależności od postępu prowadzonych robót, czas przerwy może ulec skróceniu. Mieszkańcy ulic, które objęte są przebudową sieci, mogą się także spodziewać dodatkowych, kilkugodzinnych wyłączeń, co związane jest z pracami przyłączeniowymi – informuje Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bełchatowie.

Spółka PEC zaznacza też, że przerwy w dostawach ciepła planowane są również na wrzesień. Wiadomo, że utrudnienia wystąpią na części os. Binków, ul. Staszica i os. Słonecznym, szczegóły mają pojawić się wkrótce.

 

Artykuł pochodzi z portalu ddbelchatow.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy