Reklama

Kolejne zatrzymania tramwajów w Łodzi. Kursuje komunikacja zastępcza

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Śliwiński

Kolejne zatrzymania tramwajów w Łodzi. Kursuje komunikacja zastępcza - Zdjęcie główne

Na godzinę 15:30, doszło do już dziś do siedmiu zatrzymań ruchu tramwajów. Uruchomiono komunikację zastępczą | foto Tomasz Śliwiński

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

MPK Łódź Na godzinę 15:30, doszło do już dziś do siedmiu zatrzymań ruchu tramwajów. Uruchomiono komunikację zastępczą

Tylko rano, tramwaje stanęły cztery razy, a na pętli Retkinia doszło do wykolejenia. Do kolejnych zatrzymań dochodzi co kilka minut. Popołudniu stanęło 5 linii tramwajowych, w różnych częściach miasta.

O godzinie 15:02, tramwaje stanęły na odcinku rondo Powstańców 1863 r. – Limanowskiego.

- Linia:3A,3B, - Zatrzymanie ruchu tramwajów na ul. Łagiewnickiej przy ul. Murarskiej w kierunku do ul. Dolnej. Przyczyna techniczna.

- czytamy w komunikacie MPK Łódź.

Tramwaje nie jeździły przez 10 minut. Trzy minuty po tym, jak ruszyły doszło do kolejnego zatrzymania o 15:15. Tym razem odcinek rondo Lotników Lwowskich – Chojny Kurczaki.

- Linia:7, 16 - Zatrzymanie ruchu tramwajów na ul. Paderewskiego  przy ul. Zaolziańskiej w dwóch kierunkach jazdy. Przyczyna techniczna.

- poinformowała spółka.

Uruchomiono komunikację zastępczą.

Ogromne utrudnienia dla podróżnych MPK Łódź

Linia 7 od przystanku pl. Niepodległości  jedzie Rzgowską i dalej swoją trasą, w obu kierunkach.

Tramwajowa 16 od ronda Lotników Lwowskich przez Paderewskiego, Rzgowska dalej właściwą trasą. Na odcinku pozbawionym tramwajów jeździ autobusowa komunikacja zastępcza. Tramwaje ruszyły po 15:10.

Nie minęło 10 minut od tego zatrzymania, o 15:15, linia 16 ponownie zmienia swoją trasę. Tym razem powodem zatrzymania nie jest przyczyna techniczna.

- Linia:16 - Zatrzymanie ruchu tramwajów na ul. Kopernika za al. Włókniarzy w kierunku do ul. Żeromskiego al. Nieprawidłowo zaparkowany pojazd.

- informuje spółka.

Linia nr 16 oprócz objazdu przez Rzgowską, od przystanku Włókniarzy/Karolewska przez Włókniarzy, Mickiewicza, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Rzgowska, dalej na właściwą trasę.

Także uruchomiono komunikację zastępczą.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy