Reklama

Reklama

Plac Wolności całkowicie wyłączony z ruchu. Duże zmiany dla pasażerów MPK Łódź

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Mateusz Kuligowski

Plac Wolności całkowicie wyłączony z ruchu. Duże zmiany dla pasażerów MPK Łódź - Zdjęcie główne

Od wtorku czekają nas kolejne utrudniania. Kolejny etap prac na placu Wolności | foto Mateusz Kuligowski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

MPK Łódź Już we wtorek (16 sierpnia) remontowany plac Wolności w Łodzi zostanie całkowicie wyłączony z użytkowania. Spowoduje to utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej.

Reklama

Kolejny etap modernizacji placu Wolności. Będą utrudnienia w MPK Łódź 

Rozpoczęcie kolejnego etapu remontu placu Wolności wymaga całkowitego zamknięcia przejazdu dla samochodów i autobusów. Wykonawca zapewni jedynie dojazdy docelowe dla mieszkańców, natomiast komunikacja miejska pojedzie objazdem przez ul. Północną i Ogrodową.

Jakimi trasami pojadą autobusy? 

Linia 59 z przystanku Kilińskiego / Pomorska pojedzie Kilińskiego, Północną i Ogrodową do Zachodniej i dalej obecną trasą. Zmiana trasy jedynie w podanym kierunku.

 

Linia 86 z pętli Szpital CKD do skrzyżowania Pomorska / Kilińskiego dojedzie bez zmian, a następnie Kilińskiego, Jaracza, Więckowskiego, Gdańską i dalej obecną trasą. Z pętli Retkinia Kusocińskiego do skrzyżowania Gdańska / Próchnika dojedzie bez zmian, a następnie Próchnika, Rewolucji 1905 r., Kilińskiego, Pomorską i dalej obecną trasą.

 

Linia 87B z pętli Telefoniczna Zajezdnia dojedzie do skrzyżowania Pomorska / Kilińskiego bez zmian, a następnie Kilińskiego, Północną, Ogrodową, Zachodnią i dalej obecną trasą. Z pętli Żubardź do skrzyżowania Zachodnia / Legionów dojedzie bez zmian, a następnie Zachodnią, Próchnika, Rewolucji 1905 r., Kilińskiego, Pomorską i dalej obecną trasą.

 

Linia Z6 z pętli Sikawa Centrum Handlowe dojedzie do skrzyżowania Franciszkańska / Północna bez zmian, a następnie Północną, Ogrodową, Zachodnią i dalej obecną trasą. Zmiana trasy jedynie w podanym kierunku.

 

Linia N6 z pętli rondo Powstańców 1863 r. do skrzyżowania Franciszkańska/ Północna dojedzie bez zmian, a następnie Północną, Ogrodową, Zachodnią i dalej obecną trasą. Zmiana trasy jedynie w podanym kierunku. 

W celu ułatwienia podróżowania pasażerom MPK przystanek Zachodnia / Manufaktura, w kierunku Radogoszcza stanie się przystankiem całodobowym. Zatrzymywać się na nim będą linie: 59, 73, 87B, 96C i Z6 oraz autobusy nocne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy