Reklama

Reklama

Szukają chętnych do służby celnej. Wystarczy średnie wykształcenie, ile można zarobić?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Szukają chętnych do służby celnej. Wystarczy średnie wykształcenie, ile można zarobić? - Zdjęcie główne

Łódzka Krajowa Administracja Skarbowa szuka chętnych do pracy | foto poglądowe-archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

MPK Łódź Do końca grudnia trwa rekrutacja prowadzona przez Łódzką Krajową Administrację Skarbową (KAS). W ogłoszeniu podano, że na osoby spełniające kryteria które przejdą proces rekrutacji czeka ciekawa i stabilna praca.

Reklama

Łódzka KAS szuka kandydatów do służby w pionie dochodzeniowo-śledczym, w komórce postępowania celnego i w oddziałach celnych (w Łodzi, w tym w porcie lotniczym Łódź-Lublinek i w Sieradzu) oraz w Centrum Urzędowego Dokonywania Odpraw.

- Osoby ubiegające się o przyjęcie do Służby Celno-Skarbowej powinny spełniać podstawowe kryteria tj. obywatelstwo polskie, odpowiedni do zajmowanego stanowiska stan zdrowia, co najmniej średnie wykształcenie, niekaralność za umyślne przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych oraz nieposzlakowana opinia. W pionie dochodzeniowo-śledczym wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem - informuje Łódzka Krajowa Adminstracja Skarbowa.

Do zadań nowych funkcjonariuszy będą należeć kontrole w zakresie przestrzegania przepisów prawa celnego, w tym odprawy celne i pobór należności celnych oraz akcyzowych, rozpracowywanie grup przestępczych i prowadzenie śledztw oraz dochodzeń w zakresie zwalczania przestępstw karnych i karnych skarbowych.

- Funkcjonariusz, który dopiero rozpoczyna swoją karierę może liczyć na uposażenie w wysokości ok. 3,6 tys. zł brutto. Ale oprócz tego przysługuje mu wiele benefitów. Poza uposażeniem zasadniczym i dodatkiem za stopień służbowy, funkcjonariusze po dwóch latach pracy otrzymują dodatek za każdy rok służby, do wysokości 25 proc. uposażenia zasadniczego, nagrodę roczną, tzw. trzynastkę, nagrody jubileuszowe oraz pakiet szkoleń przygotowujący do pełnienia służby. Oprócz tego mogą liczyć na dofinansowanie do wypoczynku dla siebie i członków rodziny - opisują funkcjonariusze KAS.

Funkcjonariuszom Służby Celno-Skarbowej przysługuje też możliwość przejścia na emeryturę po 25 latach służby, dodatkowy urlop wypoczynkowy po 15 latach oraz dodatki do uposażenia, np. za wykonywanie czynności kontrolnych, za służbę w godzinach nocnych.

Szczegółowe informacje dot. prowadzonego naboru dostępne są w ogłoszeniu.

info: Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

 

Artykuł pochodzi z portalu kutno.net.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy