Zatrzymanie tramwajów MPK
Tramwaje jadące w stronę ul. Dąbrowskiego utknęły w zatrzymaniu na terenie dzielnicy Górna. Do zdarzenia doszło około godziny 19:20. Zamiast awarii technicznej, przyczyną wstrzymania ruchu jest sytuacja losowa – w jednym z wagonów doszło do zasłabnięcia pasażera.Jak informuje dyżurny MPK Łódź w tej chwili na miejscu trwa oczekiwanie na przyjazd zespołu ratownictwa medycznego. Ruch zostanie wznowiony dopiero za zgodą służb, po udzieleniu niezbędnej pomocy poszkodowanej osobie.
Tramwaje jadą objazdami
Tramwaje linii 4 i 14 zostały skierowane na objazdy:Linia 4: kursuje przez al. Śmigłego Rydza i ul. Przybyszewskiego do pętli Cm. Zarzew.
Linia 14: od węzła Piotrkowska/Centrum jedzie przez Piotrkowską, pl. Niepodległości i ul. Rzgowską, by włączyć się w ul. Dąbrowskiego i wrócić na właściwą trasę.
Na odcinku pozbawionym obsługi tramwajowej pasażerowie proszeni są o korzystanie z autobusów linii Z13.
Należy liczyć się z dużymi opóźnieniami w kursowaniu wspomnianych linii.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.