reklama

Poważne utrudnienia na drodze w Łódzkiem. Płonie naczepa ciężarówki

Opublikowano:
Autor:

Poważne utrudnienia na drodze w Łódzkiem. Płonie naczepa ciężarówki - Zdjęcie główne
Autor: Alarmowy Łowicz | Opis: Pożar objął całą naczepę.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Na sygnaleW środę (11 lutego) rano nadal mogą występować utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 704 w Łódzkiem.
reklama

Kierowca zdążył wypiąć ciągnik

Jak podaje Alarmowy Łowicz, o godz. 5.30 straż pożarna dostała wezwanie do pożaru naczepy samochodu osobowego w miejscowości Gzinka. Jeszcze przed przyjazdem służb kierowca zdążył odpiąć ciągnik siodłowy i odjechać na bezpieczną odległość. 

Ogień objął całą naczepę

Ogniem została objęta cała naczepa. W środku znajdował się ładunek papieru bądź tkaniny w belach. W akcji gaśniczej bierze udział sześć zastępów strażackich, m.in. z JRG Łowicz, OSP KRRG Łyszkowice, Ochotniczej Straży Pożarnej w Gzince i Ochotniczej Straży Pożarnej w Czatolinie. Droga jest zablokowana.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo