Reklama

Reklama

"Proces przywracania funkcji miejskich – regeneracja urbanistyczna miast" - jak dyskutować o rewitalizacji w Łodzi. Nowa Ziemia Obiecana #24

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

"Proces przywracania funkcji miejskich – regeneracja urbanistyczna miast" - jak dyskutować o rewitalizacji w Łodzi. Nowa Ziemia Obiecana #24 - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Nowa Ziemia Obiecana Dziś, gdy jesteśmy tuż po zawaleniu się drugiej z rewitalizowanych kamienic przy ulicy Rewolucji 1905 roku, wydaje się zasadnym pytanie: kto, jak i z kim powinien dyskutować temat rewitalizacji w naszym mieście? Zapraszamy do zapoznania się z dyskusją, jaką odbyli fachowcy z różnych dziedzin podczas konferencji: "Proces przywracania funkcji miejskich – regeneracja urbanistyczna miast".

Reklama

Na pewno na dużą uwagę zasługują argumenty specjalistów z dziedziny budownictwa, urbanistyki, architektury, ekonomii czy socjologii poruszane podczas konferencji. Organizator spotkania, Łódzka Szkoła Rewitalizacji, od kilku lat inicjuje dyskusję na ten temat i żywo reaguje na procesy zachodzące w naszym mieście. Dodajmy, reaguje często krytycznie wobec poczynań miasta, ale jest to krytyka konstruktywna, oparta na znajomości tematu i przede wszystkim wynikająca z chęci jak najlepszego przeprowadzenia skomplikowanego projektu rewitalizacji Łodzi.

Konferencja odbyła się w rewitalizowanych wnętrzach Ogrodów Geyera.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy