Otwieramy Bazę Rodzin! Uroczysty marsz Szlachetnej Paczki już 16 listopada

Autor:
B.J. / źródło: mat. prasowe
2019-11-08 10:02 Aktualizacja: 2019-11-08

W imieniu całej Rady Wojewódzkiej Szlachetnej Paczki działającej w województwie łódzkim, pragniemy zaprosić wszystkich łodzian na uroczysty Marsz z okazji Otwarcia Bazy Rodzin, który odbędzie się 16 listopada 2019 r. o godz. 11.00 w Łodzi – napisali do nas organizatorzy wydarzenia. Marsz symbolicznie rozpocznie Kampanię Darczyńców w Województwie Łódzkim.

Marsz Szlachetnej Paczki już 16 listopada (Fot. mat. prasowe).jpg Marsz Szlachetnej Paczki już 16 listopada (Fot. mat. prasowe).jpg

Kampania Darczyńców jest jednym z najważniejszych wydarzeń w Projekcie. Jest niczym klamka w drzwiach otwierająca wjazd do uczestnictwa w zbiegu dzielenia się wspólnym dobrem.

Powyższa metafora oznacza tyle, iż dnia 16 listopada 2019 r. (sobota) -  zostanie otwarta Baza Rodzin, za pomocą której można wybrać Rodzinę, która swoją piękną postawą i walką o lepsze jutro została włączona do projektu Szlachetna Paczka.

To zarazem Kampania Darczyńców, zrzeszająca ludzi o wielkich sercach, chcących dzielić się swoją pomocą i dobrocią z innymi, równocześnie popularyzować ideę Mądrej Pomocy. To właśnie od tego dnia każdy potencjalny Darczyńca ma możliwość dokonania wyboru Rodziny, której ma pragnienie pomóc.

Tegoroczny event rozpocznie się na Placu Wolności, gdzie wszyscy Uczestnicy zbiorą się, by pomaszerować ulicą Piotrkowską, aż do samej mety, czyli do Pasażu Schillera. 

Polecamy: Kredyt gotówkowy – gdzie najtaniej?
0.16787385940552