Połowiczny sukces poszukiwań pana Sławomira [ZDJĘCIA]

Autor:
MK
2019-07-19 10:42 Aktualizacja: 2019-07-19

W czwartek wieczorem opublikowaliśmy na prośbę łódzkiej Policji komunikat o zaginionym Sławomirze M. Mężczyzna został odnaleziony tego samego dnia. Niestety poszukiwania zakończyły się tylko połowicznym sukcesem.

W poszukiwaniach zaginionego uczestniczyło 140 osób. Mężczyznę odnaleziono 18.07. wieczorem w bardzo trudnym terenie, niestety na pomoc było za późno.  / Fot. Radosław Przybyliński W poszukiwaniach zaginionego uczestniczyło 140 osób. Mężczyznę odnaleziono 18.07. wieczorem w bardzo trudnym terenie, niestety na pomoc było za późno. / Fot. Radosław Przybyliński

O zaginięciu pana Sławomira informowaliśmy w materiale opublikowanym w czwartek wieczorem (tutaj). Zaginiony 80-letni mieszkaniec Łodzi ostatni raz był widziany 15/16 lipca 2019 roku, na terenie działki w miejscowości Borchówka (gmina Nowosolna).

Zaangażowane siły

W poszukiwaniach brało udział 140 osób, m.in. z Jednostki Ratownictwa Kryzysowego (dawniej Ochotniczy Sztab Ratownictwa i Łączności), grup poszukiwawczo-ratowniczych Ochotniczych Straży Pożarnych z Jędrzejowa, Justynowa, Starych Skoszew, Lipin, Ochotniczego Sztabu Ratownictwa i Łączności Pabianice (jednostka ratownictwa kryzysowego), Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 10 z Łodzi, Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach oraz łódzkich oddziałów prewencji i I Komisariatu Policji w Łodzi.

Okazało się za późno

Jak komentuje dla naszej Redakcji jeden z uczestników akcji poszukiwawczej, mężczyznę odnaleziono 18.07. wieczorem, w bardzo trudnym terenie okolic Andrespola. Niestety na pomoc było za późno.

Czytelnikom dziękujemy za udostępnienia komunikatu o zaginionym, zaś Rodzinie przekazujemy wyrazy współczucia.  

0.13836097717285