Reklama

Biedronka wesprze pracowników z Ukrainy. Będą specjalne zapomogi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com/biuro prasowe Biedronki

Biedronka wesprze pracowników z Ukrainy. Będą specjalne zapomogi  - Zdjęcie główne

Biedronka pomoże pracownikom z Ukrainy | foto pixabay.com/biuro prasowe Biedronki

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Polska i świat Sieć sklepów Biedronka podjęła decyzję o przyznaniu wszystkim swoim pracownikom z Ukrainy bezzwrotnego wsparcia finansowego w wysokości 1000 zł. To gest solidarności sieci z ukraińskimi pracownikami.

Zapomoga dla pracowników Biedronki pochodzących z Ukrainy 

Jak informuje sieć, zespół Biedronki na co dzień tworzy prawie 80 000 osób - ponad 1800 zatrudnionych to obywatele Ukrainy. W obliczu rosyjskiej agresji wymierzonej w naszych wschodnich sąsiadów, zarząd sieci podjął decyzję o udzieleniu bezzwrotnego wsparcia dla tej grupy pracowników. 

Bezzwrotne zapomogi losowe będą wypłacane w ramach programu „Możesz liczyć na Biedronkę” po złożeniu przez pracownika wniosku przez stronę www.dlanaswjm.pl w szybkiej i uproszczonej procedurze. Pierwsze wypłaty trafią do beneficjentów już w przyszłym tygodniu.

- W imieniu wszystkich pracowników Biedronki w Polsce chcemy przekazać ukraińskim koleżankom i kolegom najszczersze wyrazy wsparcia i pełnej solidarności w tym niezwykle trudnym czasie. Mamy nadzieję, że wy i wasi najbliżsi będziecie bezpieczni, a trwający kryzys szybko znajdzie swoje pokojowe rozwiązanie – mówi Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu sieci Biedronka.

Biuro prasowe sieci pracuje również nad specjalną uproszczoną ścieżką zatrudniania dla członków rodzin pracowników oraz dodatkowym wsparciem dla ukraińskich kolegów i koleżanek – wkrótce pojawi się więcej szczegółów w tej sprawie. 

Info: Biuro prasowe Biedronki

Artykuł pochodzi z portalu kutno.net.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy