Reklama

Pseudokibic zaatakował maczetą bezbronną ofiarę

Autor:
Redakcja
2019-07-09 15:13

Z dużą siłą uderzył maczetą jednego z klientów sklepu w rękę, a następnie uciekł. Policja ustaliła, że to 24-letni pseudokibic jednego z łódzkich klubów piłkarskich.

Mężczyźnie postawiono zarzut spowodowania naruszenia czynności narządu ciała, za co grozi mu do 5 lat więzienia. / Fot. KMP w Łodzi Mężczyźnie postawiono zarzut spowodowania naruszenia czynności narządu ciała, za co grozi mu do 5 lat więzienia. / Fot. KMP w Łodzi

Od pewnego czasu kryminalni pracowali nad zdarzeniem związanym z atakiem, do jakiego doszło 22 czerwca br. w sklepie przy ul. Majdany w Pabianicach. Jak wynika z ustaleń Policji, po godzinie 22.00 do sklepu całodobowego miał wejść mężczyzna, który po chwili stał się pokrzywdzonym.

Zaczaił się z maczetą

Mężczyzna wchodząc do sklepu musnął się koszulkami z innym klientem, który był już w lokalu. Doszło między nimi do słownej utarczki, po czym sprawca wyszedł na zewnątrz. Z zaparkowanego samochodu podejrzany wyjął maczetę, z którą zaczaił się na swoją ofiarę za rogiem.

Gdy 33-letni mężczyzna wyszedł ze sklepu z zakupami, sprawca zaatakował go znienacka niebezpiecznym narzędziem w rękę. Po tym zdarzeniu agresor uciekł, zaś ofiara została przewieziona do szpitala.  

Ujęto sprawcę

Analiza zgromadzonego materiału dowodowego pozwoliła ustalić sprawcę tego napadu, którym okazał się 24-letni pseudokibic jednej z łódzkich drużyn piłkarskich. W samochodzie podejrzanego znaleziono ukryte narzędzie ataku. Mężczyźnie postawiono zarzut spowodowania naruszenia czynności narządu ciała, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

źródło: KMP Łódź

Reklama
Sonda
Wybierz sportowe wydarzenie roku 2019!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
Oddanych głosów:
4043
Reklama
Reklama
0.21156311035156