Czy już wymyśliłeś swoje hobby? Targi Hero Hobby dają inspiracje [WIDEO]

Autor:
Redakcja / mat. organizatora
2019-11-07 12:24 Aktualizacja: 2019-11-08

Tuż przed świętami dla łodzian otwiera się przestrzeń, gdzie będzie można zdefiniować swoje hobby. Wszyscy, którzy chcieliby pokazać lub zobaczyć, jak ciekawe i intrygujące mogą być ludzkie pasje, są zaproszeni na Targi Hero Hobby, które odbędą się w dniach 7-8 grudnia w ogromnych przestrzeniach sportowych Vera Sport.

Targi Hero Hobby odbędą się w przestrzeniach Vera Sport (fot. mat. organizatora) Targi Hero Hobby odbędą się w przestrzeniach Vera Sport (fot. mat. organizatora)

Sporo będzie się działo dla każdej grupy wiekowej odwiedzających gości. 

„Hobby jest szeroką dziedziną, w której każdy może się odnaleźć”

- to zdanie organizatorów streszcza ich motywację do stworzenia imprezy skupiającej kilkudziesięciu wystawców z różnych branż: mody, modelarstwo, sprzęt sportowy, zabawki, wytwórczość „hand made” i wiele, wiele innych. Na targach doskonale będzie się bawić cała rodzina, bo dla każdego znajdzie się coś intrygującego. 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA >>> KLIKNIJ TUTAJ

To pierwsza edycja Targów Hero Hobby, jednak już dziś zapowiada się znakomicie. Zgromadzenie pod jednym dachem na 10 tys. mkw powierzchni tak wielu wystawców z rozmaitych branż gwarantuje w okresie przedświątecznym niezapomniane wrażenia i dobrą zabawę. Jednocześnie może stać się niezastąpioną pomocą w doborze świątecznych prezentów, bo święta tuż tuż i warto już dziś przemyśleć, gdzie znaleźć te wymarzone i najbardziej oryginalne. 

0.13119196891785