Reklama

Rossmann na dłużej z Biegiem Ulicą Piotrkowską!

Autor:
Bartosz Jankowski
2020-01-13 13:22 Aktualizacja: 2020-01-13

Firma Rossmann, czyli tytułowy sponsor Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run będzie dalej współtworzył tę jedną z najpopularniejszych imprez biegowych w Polsce. 

Logo Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run (fot. mat. organizatora) Logo Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run (fot. mat. organizatora)

Organizatorzy przedłużyli umowę dotyczącą współpracy przy tej imprezie z drogeriami Rossmann o kolejne trzy lata. Przypomnijmy, że obie strony współpracują ze sobą od siedmiu lat.  

- Udało nam się przekonać firmę Rossmann, aby współpracować przy Biegu Ulicą Piotrkowską przez kolejne lata. Tym samym nowa umowa będzie obowiązywać do do 2022 roku. Ta współpraca układa nam się bardzo dobrze. Naprawdę wszystkim organizatorom życzę takich partnerów - powiedział Robert Blesiński, organizator Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. 

Drogerie Rossmann są tytularnym sponsorem imprezy. Nazwa firmy figuruje w nazwie biegu, a logo pojawia się m.in. na koszulkach uczestników i medalach, które otrzymują zawodnicy po ukończeniu biegu. 

- Od początku współpracy chcieliśmy poprzez tę imprezę promować zdrowy tryb życia oraz rodzinny i aktywny wypoczynek. Bardzo się cieszę, że z roku na rok przybywa chętnych, który ten majowy wieczór chcą spe∂zić z nami i myślę tutaj zarówno o zawodnikach jak i kibicach. Cieszy też rosnąca popularność biegów dla dzieci, bo uczymy najmlodszych aktywnych form spędzania czasu - skomentował Marek Maruszak, Prezes Zarządu Rossmann Polska. 

Więcej o jubileuszowej, 18. edycji Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run dowiecie się TUTAJ. 

Polecamy: Drago Srnić: Do Hiszpanii na razie mogę pojechać tylko na wakacje | TuŁódźTuSport - Rozmowa Tygodnia
Reklama
Sonda
Wybierz sportowe wydarzenie roku 2019!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
Oddanych głosów:
4010
Reklama
Reklama
0.19037795066833