ChKS PŁ sprawi niespodziankę i ogra wyżej notowanego rywala? [ZAPOWIEDŹ]

Autor:
Bartosz Kozdój
2019-11-30 21:29

Czerwono-Czarne zmierzą się w niedzielę z SPR Sambor Tczew w ramach 10. kolejki I ligi piłki ręcznej kobiet. Do Łodzi przyjeżdża drużyna zajmująca trzecią lokatę w tabeli, więc przed ChKS-em PŁ niezwykle trudne zadanie.

ChKS PŁ sprawi niespodziankę i ogra wyżej notowanego rywala? [ZAPOWIEDŹ] (Fot. Michał Pietrzak) ChKS PŁ sprawi niespodziankę i ogra wyżej notowanego rywala? [ZAPOWIEDŹ] (Fot. Michał Pietrzak)

Podopieczne trener Agnieszki Kowalskiej nie mogą zaliczyć tej rundy do udanej. Na dziewięć gier, łodzianki zwyciężyły jedynie dwukrotnie i aż siedmiokrotnie schodziły z placu gry pokonane. Przez kiepskie wyniki ChKS PŁ zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.  W niedzielę, łódzki klub będzie miał jednak szansę na odbicie się od dna.

W hali przy ul. Kosynierów Gdyńskich z łodziankami zmierzą się szczypiornistki SPR-u Sambor Tczew. Przyjezdne zajmują wysoką, trzecią lokatę z dorobkiem 24 punktów. Niedzielne rywalki ChKS-u PŁ ostatni raz przegrały miesiąc temu z UKS-em Varsovia Warszwa 28:29. Przegrana tylko jedną bramką wyraźnie pokazuje, że niewiele zabrakło zawodniczkom z Tczewa, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Wszystkie późniejsze spotkania zakończyły się wysokimi wygranymi SPR-u Sambor Tczew. Jeżeli podopieczne trenera Adriana Kondraciuka zwyciężą w Łodzi to mają szansę wskoczyć na fotel lidera rozgrywek.

Kto zwycięży w niedzielnym pojedynku? Zdecydowanym faworytem jest ekipa z Tczewa, ale być może szczypiornistki z Łodzi uwierzą w siebie, dzięki wsparciu swoich wiernych kibiców i pokuszą się o niespodziankę? Jedno jest pewne, tego dnia w hali ChKS-u PŁ nie zabraknie emocji.

ChKS PŁ Łódź – SPR Sambor Tczew
Niedziela, 1 grudnia, godz. 18.00
Hala ChKS PŁ, ul. Kosynierów Gdyńskich 18, Łódź

Polecamy: PIŁKA RĘCZNA: Pogrom przy Sobolowej! Anilana nokautuje zawodników z Piekar Śląskich [RELACJA]
0.17521500587463