PIŁKA RĘCZNA: Anilana rozegra swój ostatni domowy mecz tego roku [ZAPOWIEDŹ]

Autor:
Mateusz Dęderski
2019-11-29 15:52

Już jutro szczypiorniści Anilany rozegrają swój ostatni w tym roku mecz domowy. Do Łodzi przyjedzie wymagający przeciwnik z Piekar Śląskich, jednakże łódzcy piłkarze ręczni liczą na zwycięskie zakończenie roku.

Atak zawodników Anilany podczas meczu z MKS-em Wieluń (Fot. UKS Anilana Łódź/Katarzyna Samulczyk) Atak zawodników Anilany podczas meczu z MKS-em Wieluń (Fot. UKS Anilana Łódź/Katarzyna Samulczyk)

Zawodnicy Anilany w tym sezonie spisują się znacznie poniżej oczekiwań. Brak szczęścia w większości rozegranych spotkań zepchnął łodzian w odmęty ligi. Dziesiąte miejsce łódzkich szczypiornistów na pewno nie jest tym, czego by po sobie oczekiwali, jednak ostatni ligowy mecz dał promyczek nadziei na przełamanie fatalnej passy tego sezonu.

Sobotni rywal łodzian – Olimpia MEDEX Piekary Śląskie – w obecnym sezonie prezentuje się od nich nieznacznie lepiej. Zawodnicy z Piekar Śląskich, dzięki dwóm zwycięstwom więcej, zdobyli zaledwie pięć punktów więcej od szczypiornistów Anilany. Goście sobotniego starcia są również nieznacznie lepsi pod względem zdobywanych oraz traconych punktów – zgromadzili ich o czternaście więcej od zawodników Anilany, tracąc przy tym o dwadzieścia trzy bramki mniej.

Jedno jest pewne – czeka nas niesamowity mecz pełen walki z obu stron parkietu!

 

UKS Anilana Łódź – Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Sobota, 30 października, godzina 18:00
Hala Anilany, ul. Sobolowa 1, Łódź
Wstęp wolny

Polecamy: Koszykarze ŁKS-u jadą do Warszawy. Czy łodzianie znajdą sposób na zdobycie województwa mazowieckiego? [ZAPOWIEDŹ]
0.22760796546936