Cała widzewska rodzina wspiera Daniela Mąkę

Autor:
Piotr Mika
2019-11-05 17:49

W niedzielnym spotkaniu przeciwko Resovii pomocnik Widzewa Łódź, Daniel Mąka, doznał groźnej kontuzji. Ze wszystkich stron płyną słowa wsparcia dla 31-letniego skrzydłowego.

Cała widzewska rodzina wspiera Daniela Mąkę w jak najszybszym powrocie do zdrowia (Fot. Bartosz Kudaj) Cała widzewska rodzina wspiera Daniela Mąkę w jak najszybszym powrocie do zdrowia (Fot. Bartosz Kudaj)

Przypomnijmy, że w 49. minucie meczu Daniel Mąka przeprowadził indywidualną akcję w polu karnym rywala, ale w starciu z Kubowiczem stanął bardzo niefortunnie, co skończyło się dla widzewiaka złamaniem kości strzałkowej w lewej nodze. Pomocnik Widzewa opuścił boisko na noszach i od razu został przewieziony do szpitala na badania.

Od początku było wiadomo, że kontuzja Mąki to coś poważnego, a na Facebook’owych fanpage’ach stron widzewtomy.net oraz widzewiak.pl mogliśmy znaleźć posty wspierające pomocnika Widzewa, pod którymi od razu pojawiły się także komentarze od kibiców, życzących zdrowia jednemu ze swoich ulubieńców.

 

 

W poniedziałek 4 listopada Mąka przeszedł operację, o czym klub poinformował na swojej oficjalnej stronie. Wstępnie zakłada się, że pomocnik łodzian będzie musiał pauzować około 3 miesięcy, więc nie zagra już w tym roku, a także prawdopodobnie ominą go także przygotowania do kolejnej rundy. Pod zdjęciem Mąki opublikowanym na oficjalnym fanpage’u Widzewa pojawiła się ponad setka komentarzy od kibiców, wspierających zawodnika i życzących mu jak najszybszego powrotu do zdrowia. To pokazuje, że hasła „jeden za wszystkich” oraz „wszyscy za jednego”, jakie piłkarze Widzewa mają wypisane na kołnierzykach, nie są przypadkowe.

 

My również dołączamy się i życzymy Danielowi jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Polecamy: Widzew – Resovia [POMECZOWE OCENY TUŁÓDŹ.PL]
0.14458417892456