Reklama

Playarena Łódź także zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! [ZDJĘCIA]

Autor:
Bartosz Jankowski / źródło: mat. prasowe
2020-01-14 11:42

Mnóstwo sportowych emocji doświadczyli wszyscy uczestnicy turnieju charytatywnego na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanego przez Playarenę Łódź w centrum VeraSport przy ul. Siewnej.

Playarena Łódź grała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy (fot. Michał Pietrzak)1-2.jpg Playarena Łódź grała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy (fot. Michał Pietrzak)1-2.jpg

Udział w turnieju wzięło 18 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy. Po fazie grupowej w grze pozostało 8 najlepszych zespołów: Joker, Galata, Niechciani, Zynderek, Guingamp, Silversite, Magnetic i Dream Team Retkinia.

W fazie pucharowej emocji nie brakowało. O wyrównanym poziomie rywalizacji niech świadczą chociaż wyniki półfinałów: Galata pokonała DTR dopiero po rzutach karnych, a Zynderek zwyciężył z Silversite 1:0.

W finałowym starciu lepsi o jedną bramkę okazali się zawodnicy Zynderka i to oni cieszyli się z triumfu w całym turnieju. 

- Gratulujemy zwycięzcom, lecz nie tylko, bo tak naprawdę każdy uczestnik był wygranym w naszym turnieju. Wszystkim uczestnikom chcielibyśmy bardzo podziękować za stworzenie świetnej atmosfery oraz udział w zawodach, bo właśnie sam udział był najważniejszy. To dzięki Wam zebraliśmy prawie 7 tys zł, bijąc zdecydowanie wynik z poprzedniego roku - mówili organizatorzy turnieju. - Cieszy coraz większe zainteresowanie ze strony drużyn Playareny. Warto jednak podkreślić, że udział w turnieju wzięły także zespoły z zewnątrz, co jest dla nas miłym zaskoczeniem - dodali.

Sukces tegorocznej edycji turnieju na rzecz WOŚP zwiastuje takie przedsięwzięcia także w kolejnych latach. Dlatego już dziś zachęcamy do śledzenia informacji dotyczących łódzkiej Playareny na TuŁódź.pl oraz polubienia profilu Playarena Łódź na Facebooku.

Polecamy: MMA: Łukasz Zaborowski: „Na sporty walki nigdy nie jest za późno!” [WYWIAD]
Reklama
Sonda
Wybierz sportowe wydarzenie roku 2019!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
Oddanych głosów:
4011
Reklama
Reklama
0.1888530254364