Morderczej przygody część druga. Grot Budowlani Łódź jadą do Polic [ZAPOWIEDŹ]

Autor:
Piotr Grymm
2019-11-30 13:47 Aktualizacja: 2019-11-30

Wicemistrzynie Polski zaledwie dwa dni po tym jak stoczyły bój z Fenerbahce Opet Stambuł w Lidze Mistrzyń, muszą zameldować się w Policach, żeby stawić czoła ekipie, która była liderem przed rozpoczęciem tej serii gier,  Grupie Azoty Chemik Police.

Morderczej przygody część druga (fot. Michał Pietrzak).jpg Morderczej przygody część druga (fot. Michał Pietrzak).jpg

Łodzianki ostatnimi czasy nie potrafią ustabilizować swojej formy. Po wysokiej porażce z ówczesnym liderem z Rzeszowa 0:3, przyszły dwie pewne wygrane. Najpierw dość łatwe zwycięstwo w Lidze Mistrzyń z LP Viesto Salo 3:1, a następnie w Sport Arenie ograne zostały zawodniczki z Piły, również w takich samych rozmiarach. Wydawało się, że Grot Budowlani Łódź są w stanie powalczyć jak równy z równym z Fenerbahce. Niestety różnica klas w tamtym meczu była zbyt wysoka. Wynik 0:3 mówi sam za siebie.

Grupa Azoty Chemik Polce z kolei jest w wybornej dyspozycji. Z dziewięciu  meczów obecnego sezonu gospodynie dzisiejszego meczu nie przegrały żadnego. Na domiar złego dla Budowlanych, ich przeciwniczki wygrały w ostatnim starciu z Developres SkyRes Rzeszów 3:0. Znakomity wynik w meczu z bardzo dobrym rywalem na pewno doda tylko pewności siebie ekipie z Polic.

Na pytanie jak poradzą sobie podopieczne Błażeja Krzyształowicza w drugim meczu w odstępie 48 godzin z tak silnym rywalem, odpowiedź poznamy dziś wieczorem.

Grupa Azoty Chemik Police – Grot Budowlani Łódź
sobota, 30 listopada, godz. 18:00
HS w Policach, ul. Siedlecka 6e, Police

0.17343997955322