Reklama

Nowa siatkarka ŁKS-u Commercecon mistrzynią Europy!

Autor:
Bartosz Jankowski
2019-09-09 08:49 Aktualizacja: 2019-09-09

Serbki obroniły tytuł mistrzyń Europy, pokonując w finale w Ankarze Turcję 3:2. W skład złotej reprezentacji weszła nowa zawodniczka mistrzyń Polski – ŁKS-u Commercecon Łódź – Katarina Lazović.

Katarina Lazović (Fot. ŁKS Commercecon Łódź) Katarina Lazović (Fot. ŁKS Commercecon Łódź)

Przypomnijmy, że dołączenie do łódzkiego zespołu Katariny Lazović zostało ogłoszone na początku sierpnia, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Mimo młodego wieku, Lazović ma na koncie wiele klubowych osiągnięć. Razem z Visurą Belgrad czterokrotnie zdobyła mistrzostwo Serbii, dwukrotnie Puchar Serbii i czterokrotnie Superpuchar kraju.

Polecamy: ŁKH wraca do gry! Czas na wyjątkowy sezon dla łódzkiego hokeja

Przyjmująca jest również reprezentantką swojego kraju, z którym w kategorii juniorek zdobyła mistrzostwo (2014) i wicemistrzostwo (2016) Europy. W 2015 roku razem z reprezentacją kadetek wywalczyła wicemistrzostwo Starego Kontynentu. Podczas tego turnieju została wybrana najlepszą przyjmującą, zaś rok później tę samą nagrodę indywidualną odebrała w kategorii juniorskiej. Teraz została seniorską mistrzynią Europy.

Mierząca 1,82 metra przyjmująca niebawem dołączy do coraz szerszego grona siatkarek, które trenują pod okiem trenera Marka Solarewicza. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z otwartego treningu ŁKS-u Commercecon, które dostępne są TUTAJ.

Polecamy: Niezwykłe zakończenie US Open! [WIDEO]

Reklama
Reklama
Reklama