Reklama

Siatkarki ŁKS-u Commercecon wystąpią w popularnym teleturnieju

Autor:
Michał Granosik
2020-01-12 09:50 Aktualizacja: 2020-01-13

25 stycznia punktualnie o godzinie 14 zostanie wyemitowany specjalny odcinek Familiady, w którym jedną z drużyn uczestniczących w legendarnym teleturnieju będą zawodniczki ŁKS-u Commercecon.

(Fot. Bartosz Jankowski) (Fot. Bartosz Jankowski)

Łódzkie siatkarki w trakcie zimowej przerwy w ligowych rozgrywkach skupiają się na przygotowaniu do drugiej części sezonu.

Okazuje się jednak, że popularne „Wiewióry” oprócz ciężkich treningów i sparingowych meczów znalazły czas na wzięcie udziału w jednym z najbardziej popularnych teleturniejów w naszym kraju.

Familiada emitowana jest na antenie dwójki już od ponad blisko 26 lat. W wielu domach w naszym kraju niemal tradycją stało się odgadywanie haseł podczas niedzielnego obiadu, a żarty prowadzącego teleturniej Karola Strasburgera stały się tak legendarne, iż śmiało można mu przypisać miano króla memów. Już niebawem fani ŁKS-u Commercecon będą mogli zobaczyć swoje ulubione zawodniczki podczas zupełnie innej rywalizacji. Łódzkie siatkarki wezmą udział w odcinku specjalnym popularnego teleturnieju.

W drużynie pod nazwą „Wiewióry” zobaczymy: Darię Szczyrbę, Krystynę Strasz, Klaudię Gajewską oraz masażystkę łódzkiej ekipy – Martę Pająk. Kapitanem zespołu będzie zaś Janusz Rautuszko – szef Nadleśnictwa Szczecinek. Czy ekipie „Wiewiór” uda się zgarnąć 300 punktów i awansować do wielkiego finału? Przekonamy się o tym już niebawem.

• Polecamy:  UNIHOKEJ: Dobry początek to za mało. Unihokeiści Politechniki Łódzkiej przegrywają z Olimpią Łochów [RELACJA]

Reklama
Sonda
Wybierz sportowe wydarzenie roku 2019!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
Oddanych głosów:
3965
Reklama
Reklama
0.17766404151917