Reklama

Reklama

Akademia ŁKS-u wdrożyła nowy system zarządzania

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Akademia ŁKS-u wdrożyła nowy system zarządzania - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Łódzki Klub Sportowy podpisał umowę z ProTrainUp na wprowadzenie profesjonalnego systemu zarządzania klubem, który został spersonalizowany do pracy z młodzieżą z klubowej Akademii.

Reklama

Trudna sytuacja panująca obecnie w naszym kraju, mocno ogranicza działania klubów sportowych w tym także ŁKS-u. Gracze pierwszego zespołu, jak i młodzi adepci futbolu z Akademii zmuszeni są do indywidualnych treningów w swoich domach. W klubie postanowiono podpisać umowę z ProTrainUp, aby usprawnić szkolenie młodzieży.

!reklama!

Jak podaje oficjalna witryna klubowa, nowy system da wiele możliwości do pracy trenerów Akademii z podopiecznymi, a także usprawni kontakt z rodzicami zawodników:

– System ProTrainUp jest w tej chwili narzędziem numer jeden w naszym kraju. Dzięki swojej funkcjonalności pozwala budować bazę ćwiczeń, tworzyć konspekty czy też mikrocykle treningowe. Możemy poddać każdego zawodnika szczegółowej obserwacji poprzez testy sprawności specjalnej i motorycznej – wyjaśnia Krystian Kierach, koordynator Akademii ŁKS-uProTrainUp pozwala nam ponadto zarządzać kadrami oraz kontrolować składki. Jest również znakomitym narzędziem do komunikacji z zawodnikami czy rodzicami, gdyż wersja mobilna pozwala mieć dostęp do systemu w dowolnej chwili – dodaje Kierach.

Wszyscy trenerzy Akademii ŁKS-u przeszli internetowe szkolenie dotyczące obsługi systemu. Z kolei najbliższe dni przeznaczą na uzupełnienie danych i przystosowanie systemu ProTrainUp do potrzeb sezonu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy