BEACH SOCCER: Łódź ma mistrza! A raczej mistrzynie!

BEACH SOCCER: Łódź ma mistrza! A raczej mistrzynie! - Zdjęcie główne

Sport Zawodniczki Lady Grembach Łódź obroniły tytuł mistrzyń Polski w beach soccer. To trzeci z rzędu triumf łódzkiego zespołu na krajowym podwórku.

W finałowym spotkaniu zawodniczki trenera Jagielskiego zmierzyły się ze Spartą Daleszyce i trzeba przyznać, że, jeśli chodzi o ładunek emocjonalny, to było to spotkanie godne meczu o tytuł najlepszego zespołu w kraju.

Spotkanie było niezwykle wyrównane od pierwszej minuty, a już po 15 sekundach gry było 1:1! W regulaminowym czasie gry obie drużyny zdobyły po 4 gole i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Ta jednak również nie przyniosła rozstrzygnięcia. To oznaczało, że czeka nas seria rzutów karnych.

W tej lepsze okazały się łodzianki, które tym samym po raz kolejny zdominowały kobiece rozgrywki w beach soccera w Polsce. Grembach w tym roku wywalczył bowiem dublet - mistrzostwo kraju i Puchar Polski.